• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pakiet Polsatu telewizja + internet - czy może ktoś polecić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:26
A ja mam oddzielnie telefon w plusie i korzystam z cyfrowego polsatu, zastanawiam sie czy teraz mogę to w jakiś sposób połączyć, bo jak dało by sie zaoszczędzić to czemu nie skorzystać.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:10
Chyba będziesz mogła połączyć te pakiety dopiero jak przyjdzie moment przedłużania umowy, bo to raczej oferta tylko na nowych klientów a nie tych obecnych.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 14:56
Szkoda troche bo ja jestem w podobnej sytuacji. Też mam u nich i telewizje i telefon. Na zmianę dostawcy internetu raczej sie nie zdecyduje, ale te dwie usługi chetnie bym połączyła.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:07
truskawka a kontaktowałaś sie może z przedstawicielami albo jednej firmy albo drugiej? Moze zadzwoń do nich powiedz jaka jest Twoja sytuacja tam raczej powiedzą Co jak masz to zorganizować zeby połaczyć obie usługi.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:11
Moim zdaniem w NC+ mają chyba większy wybór kanałów. Mogę się jednak mylić. Moi rodzice w sumie mają Cyfrowy Polsat i są zadowoleni. Od czasu do czasu wskakują im dodatkowe kanały w ramach promocji. No i LTE teraz tak reklamują więc może warto. Nie wiem czy jest umowa na rok?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:27
Mnie pakiety nie przekonują. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że jest w nich coś kosztem czegoś. Jeżeli masz dobrą telewizję to internet będzie słaby, a telefon jeszcze gorszy. Nie lepiej kupić wszystko osobno? A kto teraz korzysta jeszcze z telefonu stacjonarnego? Mało kto.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:24
Ja też nie jestem zwolenniczką pakietów. My mamy w domu tą telewizję n na kartę. Co prawda pewnie nie mamy tylu kanałów ile w innych telewizjach kablowych ale możemy sobie rozszerzyć. jak nie chcemy to nie płacimy jak chcemy doładowujemy i jest ok:)
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:55
A mi sie wydaje, ze jak ktos prowadzi gospodarstwo domowe to moze spokojnie skorzystac z takiego pakietu. Wiadomo jesli potrzebujesz samego internetu to nie potrzebna ci tv to wtedy bez sensu to brac, ale w pakiecie zawsze taniej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:45
Te oferty laczone wcale nie sa zle, ale oczywiscie jesli ktos na prawde potrzebuje kilku uslug. Jezeli chociaz jedna jest niepotrzebna, to bez sensu, a zreszta zawsze mozna dokupic, gdy okaże sie, ze faktycznie przydalaby se kablowka itd.
Cytuj
Odpowiedź