• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:27
Tak moja siostra miała tak samo. Puki się uczyła to była ubezpieczona. No i co do ubezpieczenia przy mężu to tak o wiele łatwiej jest zalegalizowanym związkom. Bo kiedy figurujecie jako małżeństwo on już może Cię przy sobie ubezpieczyć.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:29
Jeżeli się uczy to czemu miałby nie korzystać z ubezpieczenia mamy. Ja też korzystałam z ubezpieczenia taty do momentu, w którym skończyłam studia. Po skończonej nauce zanim podejmie się pracę trzeba się albo samemu ubezpieczać albo zarejestrować się w Urzędzie Pracy.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:37
marylkakor napisał
Jeżeli się uczy to czemu miałby nie korzystać z ubezpieczenia mamy. Ja też korzystałam z ubezpieczenia taty do momentu, w którym skończyłam studia. Po skończonej nauce zanim podejmie się pracę trzeba się albo samemu ubezpieczać albo zarejestrować się w Urzędzie Pracy.
no zanim podejmiesz się pracy raczej nie ma możliwości żeby ubezpieczać się samemu bo samodzielne ubezpieczenie jest dość drogie tym bardziej jeśli sie nie pracuje...
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:27
exPERT napisał
marylkakor napisał
Jeżeli się uczy to czemu miałby nie korzystać z ubezpieczenia mamy. Ja też korzystałam z ubezpieczenia taty do momentu, w którym skończyłam studia. Po skończonej nauce zanim podejmie się pracę trzeba się albo samemu ubezpieczać albo zarejestrować się w Urzędzie Pracy.
no zanim podejmiesz się pracy raczej nie ma możliwości żeby ubezpieczać się samemu bo samodzielne ubezpieczenie jest dość drogie tym bardziej jeśli sie nie pracuje...
Dlatego warto zarejestrować się w Urzędzie Pracy, osoby bezrobotne podlegają ubezpieczeniu.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:03
Ilona Maciejuk napisał
exPERT napisał
marylkakor napisał
Jeżeli się uczy to czemu miałby nie korzystać z ubezpieczenia mamy. Ja też korzystałam z ubezpieczenia taty do momentu, w którym skończyłam studia. Po skończonej nauce zanim podejmie się pracę trzeba się albo samemu ubezpieczać albo zarejestrować się w Urzędzie Pracy.
no zanim podejmiesz się pracy raczej nie ma możliwości żeby ubezpieczać się samemu bo samodzielne ubezpieczenie jest dość drogie tym bardziej jeśli sie nie pracuje...
Dlatego warto zarejestrować się w Urzędzie Pracy, osoby bezrobotne podlegają ubezpieczeniu.


Dokładnie. Trzeba co prawda się meldować tam co miesiąc ale lepsze to niż samodzielne opłacanie ubezpieczenia bo one niestety jest dosyć kosztowne.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:49
Jak się tylko uczy to może długo. Ja korzystałam do 24 roku życia. Jak skończyłam studia to też skończyło się ubezpieczenie. I wtedy albo się idzie do pracy i opłaca do pracodawca albo do urzedu pracy
Cytuj
Odpowiedź