• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pozyczki przez sms

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 16:47
Czy wy bierzecie w ogóle takie pożyczki przez sms albo bez dowodu? Przyszedł mi dzis mail z taka badziewną oferta własnie na taki smsowy kredycik nie wiem jakim trzeba być głupkiem by dać się nabrać na takie coś, przecież odsetki i oprocentowanie jest tak ogromne że na pierwszy rzut oka widac że to się nie opłaca…
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.6.2014 10:21
zawsze Ci przedstawia same plusy, sprawdź tylko rrso czyli faktyczne oprocentowanie to przejdzie Ci ochota na takie interesy. gwarantuje.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:41
Ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z pożyczką na sms. Owszem słyszałam o tym ale nie przyszło mi do głowy, że naprawdę można coś pozyczyć. Ja staram się nie pożyczać kasy. Jak już to od rodziny albo od męża szefa. Szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie miałam kredytu w banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.6.2014 9:46
Te pożyczki przez sms to zwykle parabankowe oferty. Można tylko stracić. Odradzam, nie dajcie się wmanipulować w ten tani marketing.
Cytuj
gorskaannna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 14:08
Popieram, słyszałam od znajomego, który wziął kiedyś taką pożyczkę, że to zwykli oszuści i naciągacze.
Wypowiedź została zmieniona przez: gorskaannna 18.6.2014 14:08
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:21
jest w ogóle coś takiego jak pożyczki przez sms? Ja pierwsze o czymś takim słysze. Wydawało mi się że aby dostać pożyczkę trzeba złożyć dokumenty i w ogóle. A jak jest z otrzymaniem pieniędzy? Przysyłają nam do domu czy wpłacają na jakieś konto? Zaciekawiło mnie to.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:17
Ja widziałam kilka reklam takich pożyczek przez sms ale zawsze zastanawiało mnie jak to działa? Ja jakiej zasadzie oni pożyczają pieniadze i jak wiadomo kto tak pożyczkę bierze, bo przecież można kupic kare niezarejestrowaną,wziać kredyt i skad ktoś bedzie wiedział gdzie szukać osoby ktora ma to spłacić?
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:18
A ja nie wiedziałem ze jest taka możliwość. Ktoś z was brał cos takiego? Możecie powiedzieć mi ajk to wszystko działa? Wysyłam sms i co dostaje od razu pieniędze? ale jak? I gdzie potem spłacać? Jak wysokie są raty i jaka prowizja?
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:45
O kurde też sie zastanawiam jak działa pożyczka przez sms, to musi być jakoś tak skonstruowane żeby oni wiedzieli później komu daję te pieniądze i kto musi je spłacać bo sam nr telefonu to nie jest jednak 100 % pewność.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:13
Nie no wy naprawdę chcecie się pakować w coś takiego? Przecież to tylko kolejna banka oszustów, którzy wyłudza od was sporą sumie pieniędzy i tylko tyle bedziecie z tego miec. Nie lepiej jest wziąć zwykła pożyczke w banku?
Cytuj
Odpowiedź