• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pozyczki przez sms

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magduśka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:10
Pierwszy raz słyszę o pożyczkach przez sms:D Szczerze zastanawiam się jak to działa i nie mieści mi się w głowie jak ludzie mogą się w to pakować... Ja z reguły unikam wszelkiego rodzaju chwilówek i innych pożyczek z parabanków. Jest tu ktoś kto brał pożyczkę przez sms i może nam wyjaśnić o co dokładnie w tym chodzi?
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:44
Ja też bym sie chętnie dowiedziała na czym to polega. Kiedyś widziałam takie reklamy w telewizji ale nigdy nie brałam tego na poważnie, sądze że jak ktoś jest bardzo zdesperowany to zdecyduje się na coś takiego. Bo tam muszą miec niezłe przekręty.
Cytuj
Vera

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:16
Ja nigdy nie rozumiałam i chyba nie zrozumiem jak ludzie mogą być tak bezmyślni i wierzyć w te całe pożyczki przez sms. Ja nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowała, nawet jakby obiecali mi jakąś premię. Firmy, które oferują takie pożyczki to oszuści, już lepiej pożyczyć pieniądze w Providencie.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:19
Wiesz, jak ktoś jest zdesperowany i potrzebuje pieniędzy na życie czy inne potrzeby to nie patrzy na to czy dana pożyczka jest przez internet, przez pośrednika czy sms. Potrzebują pieniędzy i już. Wiec nie mów że sa bezmyślni jeśli nie byłaś w ich sytuacji.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:35
Masz racje nie zawsze jest tak ze ktoś bezmyślnie bierze takie pożyczki bo wiadomo ze są ludzie którzy naprawdę potrzebują pieniędzy. Ale też trzeba brać takie pożyczki z głową bo wiadomo ze te wszystkie parabanki chcą jak najbardziej nas wykorzystać.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 18:51
Dziwne to. Już nie mówię o tym, że osoba godząca się na to musi się liczyć z pewnie pięć razy większą spłatą, ale w ogóle jakie zabezpieczenie ma instytucja pożyczająca pieniądze bez jakiegokolwiek potwierdzenia? Chyba, że pożyczają wyłącznie osobom w mixie lub w abonamencie... Nie rozumiem tej polityki. i na pewno nie ładowałabym się w takie coś.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 10:14
podacie gdzies numer a potem do was dzownia i wysylaja smsy, teraz kazdy przetwaza dane, za to maja kase
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:15
Słyszałam już o pożyczkach przez sms i zastanawiam się jak ludzie mogą się na takie coś decydować. Ja rozumiem, że banki mają spore wymogi i ciężko dostać kredyt, rozumiem, że każdy ma czasem w życiu taki moment, że kasa jest potrzebna na już. Ale dlaczego akurat pożyczki przez sms? nie lepiej już iść do jakiegoś parabanku? Ich oferty wyglądają przynajmniej mniej podejrzanie.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:21
Takie pożyczki przez sms-y to jedna wielka ściema. A ludzie w to wierzą i podpisują później jakieś dziwne umowy. Ja rozumiem, że można nie mieć pieniędzy i starać się o jakąś pożyczkę ale niech to będzie ożyczka w banku a nie jakimś podejrzanym parabanku, gdzie będą próbowali oskubać nas z kasy.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:58
I jak się to niby bierze. Wyślij TAK na nr taki i taki jeżeli chcesz pożyczkę i podaj numer konta, a Ci ją wyślemy? Rany przecież to śmieszne. Jeżeli ktoś dałby się na to nabrać to nie wiem jak pusto musiałby mieć w głowie..
Cytuj
Odpowiedź