• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt a pozyczka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 20:58
Skoki to nie są przypadkiem jakieś kasy oszczędnościowe ? Bo mnie się kiedyś obiło o uszy że to właśnie cos takiego jest. Ale nie jestem do końca pewna. Na pewno jak bym miała wybierać między parabankiem a Skokiem zdecydowanie postawiłabym na Skok. Jakoś wzbudza we mnie większe zaufanie.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 1:27
Tak ale jaka jest różnica między Skok a parabankami .Czy przypadkiem nie działają na tych samych warunkach co parabank .Nie mam do nich zaufania bo jak człowiek od małego wie że banki typu PKO,Bank Spółdzielczy itp. są sprawdzone to trudno się do innych przekonać .
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:48
Pożyczki to często są do wzięcia np w pracy. I najczęściej nie są oprocentowane więc bardzo opłaca się je brać. Natomiast kredyty to wiadomo, jest procent i do wzięcia są w banku. Wiem, że w reklamach czasami pojawia się słowo pożyczka, ale nie wiem czy nie jest to taki "chwyt"
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:31
malikowska napisał
to już teraz wiem dlaczego oprocentowanie w tych parabankach jest takie duże. Ale i tak mi sie wydaje że mino tego jakie oni musza spełnić warunki i ponieść koszty my jako klienci jesteśmy tam nieźle wykorzystywani. Sama pare razy zastanawiałam sie nad tym czy nie skusić sie tam na pozyczkę bo nie ma tylu formalności do załatwienia ale na szczęście w odpowiedniej chwili się opamiętałam.


Dużo osób się zastanawia nad tego typu pożyczkami ale to nie jest warte tego, żeby je brać. Owszem one są atrakcyjne bo na takie mają wyglądać, ale nie warto się w nie pakować bo można naprawdę sporo nerwów stracić.
Cytuj
Odpowiedź