• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza karta kredytowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
fellada

Niezarejestrowani

18.11.2015 21:47
mikolaj-ko napisał
Chciałbym za jakiś czas zacząć starać się o kredyt hipoteczny, a na razie nie mam żadnej historii kredytowej i wiem, że to źle, dlatego pomyślałem o karcie kredytowej. jest to produkt, którego nie potrzebuję, bo nie potrzebuję kredytów konsumpcyjnych, ale podobno jest taka możliwość, żeby nie płacić żadnych odsetek ani w ogóle niczego. To prawda?
Mogę wziąć kk, zrobić parę transakcji, oddać na drugi dzień i nic więcej ponad to co pożyczyłem nie zapłacę?

rzeczywiście jeśli planujesz za jakiś czas wziąć kredyt hipoteczny to w oczach banku będziesz bardziej wiarygodnym pożyczkobiorcą jeśli będziesz miał zbudowaną historię kredytową, karta kredytowa to rzeczywiście dobry pomyśl, pod warunkiem, że będziesz spłacał ją regularnie, jeśli tak nie będzie to przyniesie to odwrotony od zamierzonego efekt, wiec jełsi jesteś zapominalski to wybierz bank, który zatroszczy się o terminowość spłat karty kredytowej za Ciebie, wiem, że w sygma banku masz taką opcję ze nie musisz pamiętać o spłacie karty bo bank sam pobiera środki przed upływem terminu płatności, wiec to jest dobrego rozwiązanie dla tych niepamiętających :)
Cytuj
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 8:32
Robert Sierant napisał
jedno i drugie, za krótko umowa i za niski dochód, składanie wniosku nie ma sensu


Nawet w banku, w którym mam już od dawna konto? Nie będą na to patrzeć jakoś łaskawiej?
Wczoraj sobie posprawdzałem, jak to wygląda w aliorze i smartbanku i nie jestem i tak zbyt zadowolony z warunków. W aliorze karta kredytowa kosztuje 8 złotych miesięcznie. W samrtbanku 40 złotych rocznie i opłata jest pobierana w rocznicę złożenia wniosku. Czyli gdybym w tym drugim jednak miał kartę i po pół roku z niej zrezygnował, to by nie było opłaty?
Cytuj
gryzzzka

Niezarejestrowani

29.11.2015 17:33
no to w sygma banku dostaniesz kartę za 3 zł miesięcznie, więc chyba najkorzystniej, z ofert o których piszesz, poza tym w sygmie masz też sporo innych korzystnych profitów, bonusy w postaci np. 0% odsetek przy zakupie na raty. Dokładnie przyjrzałam się ich ofercie, warto przemyśleć wybór tej karty kredytowej.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2015 21:46
Ale po co płacić za kartę, skoro można mieć ją z innego banku za darmo? A są takie oferty, poszukaj sobie w porównywarce.
I wcale nie musisz mieć tam konta z wpływem.
Alior bank bym odradzał, nie mają najlepszej oferty na karty. Nie wiem jak smartbank, jest dość nowy i się nawet nie interesowałem. Ale mogą mieć jakieś promocje.
A co do sygmy, to jak piszę, skoro gdzieś indziej możesz mieć za darmo, to szkoda i tych 3 złotych. No i co to ma do rzeczy, że maja atrakcyjne zakupy na raty, skoro ktoś chce karty kredytowej?
Cytuj
gryzzzka

Niezarejestrowani

30.11.2015 20:28
Dalian napisał
Ale po co płacić za kartę, skoro można mieć ją z innego banku za darmo? A są takie oferty, poszukaj sobie w porównywarce.
I wcale nie musisz mieć tam konta z wpływem.
Alior bank bym odradzał, nie mają najlepszej oferty na karty. Nie wiem jak smartbank, jest dość nowy i się nawet nie interesowałem. Ale mogą mieć jakieś promocje.
A co do sygmy, to jak piszę, skoro gdzieś indziej możesz mieć za darmo, to szkoda i tych 3 złotych. No i co to ma do rzeczy, że maja atrakcyjne zakupy na raty, skoro ktoś chce karty kredytowej?

po 1. nie spotkałam się jeszcze z żadną darmową karta kredytową zazwyczaj i tak płacisz w opłacie rocznej, a po 2. dodatkowe profity dzięki karcie sygma banku to dodatek, oczywiście karta działa na takich samych zasadach jak wszędzie indziej, czyli możesz nią normalnie płacić, czy wyciągać pieniądze z bankomatu.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 12:03
To ta karta z Sygma banku jest tylko do konta, tak? Skoro może służyć jako zwykła karta bankomatowa?
No bo tak patrząc na ten produkt, to rzeczywiście 3 złote miesięcznie to nie jest jakoś strasznie dużo.
Też planuję wzięcie sobie karty kredytowej, ale już po świętach, więc na razie tylko się rozglądam i robię wstępne rozeznanie.
Cytuj
gryzzzka

Niezarejestrowani

3.12.2015 21:07
no właśnie nie - do konta z tego co wiem dostajesz kartę płatniczą, a nie kartę kredytową. chodziło mi bardziej o to, że możesz karta sygma banku płacić za zakupy, wypłacać gotówkę, ale dodatkowo możesz liczyć na sporo korzyści tj. program lojalnościowy, profity, vouchery, nagrody.
Cytuj
Karolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:03
Nie wiem czy to są reklamy tej Karty z Sygma, czy ona faktycznie jest taka wow. Też poszukuje jakiejś kredytowej, żeby była darmowa. Może ktoś z ekspertów podpowie czy jest dobra?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:47
Karolina napisał
Nie wiem czy to są reklamy tej Karty z Sygma, czy ona faktycznie jest taka wow. Też poszukuje jakiejś kredytowej, żeby była darmowa. Może ktoś z ekspertów podpowie czy jest dobra?


No to cwaniacy z tej sygmy, żeby dowiedzieć sie czegokolwiek o karcie, to trzeba zamówić sobie rozmowę. A ja nie cierpię tak rozmawiać, bo konsultanci nigdy nie dają czasu na zastanowienie, mają taki skrypt, który manipuluje rozmówcą i wiem, że nie będę w stanie spojrzeć na ofertę trzeźwym okiem.
A z tabeli opłat i prowizji wynika, że miesięcznie kosztuje ona 4 złote.
Poza tym, jest tam kilka rodzajów kart, ja pisze o tej głównej. Pytanie na którą się decydować?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 12:05
Sygma? Omijajcie ten bank szerokim łukiem!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź