• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza karta kredytowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 13:14
Chciałbym za jakiś czas zacząć starać się o kredyt hipoteczny, a na razie nie mam żadnej historii kredytowej i wiem, że to źle, dlatego pomyślałem o karcie kredytowej. jest to produkt, którego nie potrzebuję, bo nie potrzebuję kredytów konsumpcyjnych, ale podobno jest taka możliwość, żeby nie płacić żadnych odsetek ani w ogóle niczego. To prawda?
Mogę wziąć kk, zrobić parę transakcji, oddać na drugi dzień i nic więcej ponad to co pożyczyłem nie zapłacę?
Cytuj
Noemi22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 11:36
Wydaje mi się, choć ekspertem nie jestem, że jeśli spłacisz zaciągniętą pożyczkę zanim upłynie okres bez odsetkowy to nic nie płacisz.
A tak ogólnie, to chyba karty kredytowe nie różnią się zbytnio między sobą, prawda?
Tym bardziej w twoim przypadku, jeśli masz w planach szybko oddać co pożyczysz. Pytanie tylko, czy wtedy to się zapisze pozytywnie w BIKu?
Cytuj
Kajko

Niezarejestrowani

18.11.2015 11:57
Bardzo dobry pomysł. Nie musisz nawet spłacac w ciagu kilku dni, ale masz na to zwykle 53-57 dni, to sie nazywa okres bezodsetkowy. Jesli chodzi o t jaką wybrac? Większosc jest takich, że jesli bedziesz terminowo spłacac to będa bezpłatne.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 13:02
Musisz wiedzieć, że Twoja punktacja w BIK czyli tzw. scoring pojawi się po 6 miesiącu obsługiwania nowego produktu kredytowego, czy to będzie karta kredytowa czy kredyt ratalny. Tak to działa przy pierwszym produkcie kredytowym jednak nie ulega wątpliwości, że warto go mieć w kontekście składania wniosku o kredyt hipoteczny.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 13:19
A do takiej karty to trzeba otwierać specjalne konto bankowe? Takie, na które się spłaca zadłużenie?
Bo spłaca się je normalnie przelewem, tak?
Mam dwa konta osobiste, w aliorbanku i smart banku, prawdę mówiąc, to już i kartę wziąłbym w którymś z nich, żeby nie komplikować, o ile nie mają jakiejś złej oferty.
Pracuję na pół etatu, zarabiam 1000 złotych brutto, teraz kończy mi się umowa próbna (3 miesiące) i mam już podpisaną kolejną na rok.
Na jaki limit mogę liczyć?
i lepiej brać kartę z jak największym, czy mniejszym? Co lepiej będzie potem wyglądać dla banku?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 14:37
w większości banków pozytywna historia kredytowa nie ma wpływu przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny (zabezpieczony), źle jedynie jeżeli historia w BIK jest negatywna
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 14:40
mikolaj-ko napisał
A do takiej karty to trzeba otwierać specjalne konto bankowe? Takie, na które się spłaca zadłużenie?
Bo spłaca się je normalnie przelewem, tak?
Mam dwa konta osobiste, w aliorbanku i smart banku, prawdę mówiąc, to już i kartę wziąłbym w którymś z nich, żeby nie komplikować, o ile nie mają jakiejś złej oferty.
Pracuję na pół etatu, zarabiam 1000 złotych brutto, teraz kończy mi się umowa próbna (3 miesiące) i mam już podpisaną kolejną na rok.
Na jaki limit mogę liczyć?
i lepiej brać kartę z jak największym, czy mniejszym? Co lepiej będzie potem wyglądać dla banku?


jeżeli bank sam nie zaproponuje to generalnie nie masz szansy na jakikolwiek limit kredytowy lub KK
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz

Niezarejestrowani

18.11.2015 15:06
Artur Pawlak napisał
Musisz wiedzieć, że Twoja punktacja w BIK czyli tzw. scoring pojawi się po 6 miesiącu obsługiwania nowego produktu kredytowego, czy to będzie karta kredytowa czy kredyt ratalny. Tak to działa przy pierwszym produkcie kredytowym jednak nie ulega wątpliwości, że warto go mieć w kontekście składania wniosku o kredyt hipoteczny.
Aż tyle, to kredyty faktycznie trzeba sporo wcześniej planować. Dzieki, przydatna informacja.
Cytuj
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 15:12
Nie mam? A dlaczego?
Za krótko pracuję czy za mało zarabiam?
oczywiście najchętniej to bym nie brał w ogóle karty, ale dziewczyna się uparła i kazała mi tu zapytać. Doszliśmy do wniosku, że będziemy się starać o kredyt za jakiś rok, jak dostanę umowę na stałe.
Doradziła mi właśnie wziąć tę kartę, żeby zbudować pozytywną historię, ale skoro nie jest to w zasadzie potrzebne, to też nie ma problemu.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 15:31
jedno i drugie, za krótko umowa i za niski dochód, składanie wniosku nie ma sensu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź