• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 12:51
Witam. W najbliższym czasie chciałabym pożyczyć 5000 zł na podróż zagraniczną. Jestem zdecydowana, znajomi lecą do Chin i taka okazja moze się więcej nie wydarzyć. Jak na razie jestem na etapie przeglądania ofert. Zainteresowała mnie oferta Credit Agricole. Jest bez zaświadczenia o dochodach. Tutaj szczegoły:
http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-na-wypoczynek

Co o tym sądzicie? Czy warto? Dodam,że obecnie nie mam dochodów, spłacałabym to stypendium ( dostaję 1000 zł miesięcznie stypendium).Utrzymują mnie rodzice.
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

12.8.2015 13:13
To rodzice musieliby brac te pozyczke, Tobie nie udziela
Cytuj
pola

Niezarejestrowani

12.8.2015 13:18
Musisz miec zdolność, a wszystko wskazuje, że jej nie masz...
Cytuj
aska

Niezarejestrowani

13.8.2015 9:24
Stypendium to nie sa dochody. Chiny poczekają
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 10:12
Jeśli stypendium wpływa na twoje konto w banku, to tam pytaj, jest szansa, że dostaniesz kredyt.
Gdybyś musiała wypełniać wniosek, to pewnie by to nie przeszło, ale może mają dla ciebie 'specjalną' ofertę. A jeśli nie, to niech rodzice ci podżyrują kredyt. Nie wiem, co prawda, czy taki żyrowany kredyt nie potrzebuje więcej formalności, a przez to cala procedura nie trawa dłużej? Ale może się wyrobisz.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 11:02
szansa na kredyt jest wtedy kiedy bank sam go zaproponuje, samodzielnie nie ma sensu składać wniosku
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
justyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 11:45
Robert Sierant napisał
szansa na kredyt jest wtedy kiedy bank sam go zaproponuje, samodzielnie nie ma sensu składać wniosku
Robert Sierant napisał
szansa na kredyt jest wtedy kiedy bank sam go zaproponuje, samodzielnie nie ma sensu składać wniosku


Sama wolałabym wziać kredyt na siebie. Nie chcę aby rodzice brali takie zobowiązanie. Poza tym chciałabym zbudować sobie jakąś historię kredytową. W tym Credit Agricole wyczytałam,że nie potrzebują zaświadczenia o dochodach. Czy w takim przypadku mogą mi również odmówić? Suma kredytu nie jest przecież taka wysoka.
Cytuj
Odpowiedź