• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt mieszkaniowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

8.6.2014 19:44
Alior, Getin, czy PKO bp, naleza do najgorszych z możliwych, czy na tym forum odzywaja sie osoby pełnoletnie, czytam trzeci temam i odpowiedzi sa oderwane od rzeczywistosci w kazdym z nim...
tak na szybko czy 10 procent ubezpieczenia to duzo?

to bylo retoryczne, idzicie do aliora lub pko bp i placice duz duzo duzo, wiecej niz inne ucziciwe oferty na rynku.
Alior czy getin cz ca jest dobr dla kogos kot osiaga dochod z tytulu delegacji czy inny kombinajci polskich byznesmenow z kozie wolko, te banki to akceptuja, ale sa baaardzo dorgie, wiec prosze nie pisac bzdur!

wika napisał
A nie brałaś pod uwagę innych banków? Teraz dużo słychać o Getin Banku i Deutsche Banku. Może warto przejść się do nich i zapytać o ofertę? Ostatnio wszyscy jakoś uwzięli się na PKO i najchętniej tam biorą kredyty. Ja rozumiem, że mają atrakcyjną ofertę ale są jeszcze w Polsce inne banki godne uwagi:)
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:16
To jeżeli uważasz że Alior, Getin, czy PKO BP , są najgorsze to jakie możesz zaproponować baki aby ubiegać się o kredyt .Które w twoim mniemaniu mają atrakcyjne oferty ,chętnie bym się dowiedział .A co do dochodów to przecież musisz je posiadać każdy bank na takiej podstawie jest w stanie ocenić wysokość kredytu który Ci udzieli , abyś w przyszłości nie miał problemów ze spłatą .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:40
A ja myślę ze najlepszym bankiem aby ubiegać się o kredyt mieszkaniowy jest ,Bank Spółdzielczy .Wiadomo sprawdzają Twoją zdolność kredytową oraz BIK ale mają atrakcyjne oferty .Zawsze w pełni w tym banku jesteś doinformowana ,a w razie problemów służą pomocą .
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 17:11
Tak w Bankach Spółdzielczych zawsze możemy się lepiej wszystkiego dowiedzieć .Nie wiem czemu osoby pracujące w takich bankach potrafią normalnie człowiekowi wszystko wytłumaczyć , doradzić .Idąc do placówek PKO, tylko słyszymy odpowiedzi od pracowników jakby z łaski .A co do kredytu to najlepiej zrobisz jak popytasz o koszty w kilku bankach i wtedy ocenisz gdzie najlepiej ci się opłaca .
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 8:17
Gosc chyba ktos tu jest sfrustrowany pracą? nie kazdy osiaga duża kase przez kombinacje :P ja akurat mam taki sobie stosunek do aliora getinów i innych takich jakoś do mnie nie przemawiają, ale po co sie od razu tak rzucać? :)
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 14:46
Po co się bulwersować każdy z nas ma prawo wypowiadania się na temat danego banku co o nim sądzi .Dla jednych PKO daje dobre warunki kredytowe dla drugich nie . Każdy zna swoje możliwości i sam decyduje który bank wybrać .A co myślicie o credit-agricole warto tam ubiegać się o kredyt na mieszkanie miał ktoś z nimi styczność ?
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 16:58
z tego co się orientowałem ich oferta nie jest zła .W credit-agricole po 12 miesiącach regularnej spłaty możesz przedłużyć kredyt nawet do 35 lat .Masz do wyboru równe lub malejące raty .A co do odsetek to kontaktuj się z nimi bo tego za bardzo nie wiem .
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:01
Ludzie uwzięli się na PKO bo teraz bradzo reklamują sie z tym że u nich w banku można skorzystać z dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych. A przecież teraz tyle banków ma w swojej ofercie kredyty mieszkaniowo i to czasem na dużo lepszych warunkach niż te banki które tak bardzo reklamują się w telewizji, Trzeba tylko dobrze poszukać i poświecić na to trochę czasu.
Cytuj
bogna56

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 9:04
he.. ja własnie tez tak uważam te banki które się reklamują nie mają klientów więc po to się tak rozgłaszają .Zwykły szary Kowalski zobaczy reklamę i leci a przecież nikt nie zabroni pochodzić i poszukać lepszej oferty,a później żałują .
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 6:44
Dzięki za komentarze. Daliście mi do myślenia i chyba na razie odpuszczę sobie PKO. Przejdę się ze spokojem po rożnych bankach i zobaczę gdzie dostanę najkorzystniejszy kredyt. Mój sąsiad ostatnio brał kredyt hipoteczny i okazało się, że najlepsze warunki dla niego są w ING a zupełnie nie brał tego banku pod uwagę.
Cytuj
Odpowiedź