• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt mieszkaniowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 9:09
Od dłuższego czasu myślę o kredycie mieszkaniowym. Mam zaoszczędzone 30 tysięcy więc mogłabym te pieniądz dołożyć do kredytu. Mieszkanie kosztuje 130 tysięcy. Chciałabym pożyczyć 100 tysięcy na 15 lat i zastanawiam się jaki bank wybrać. Zwróciłam uwagę na ofertę PKO BP- własny kąt i PEKAO S.A - Mieszkaniowy kredyt hipoteczny. Która oferta według was jest najlepsza?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:05
szarlottka na stronie głównej masz taki kalkulator comperii on dosc fajnie podlicza kredyty i pokazuje ktory jest lepszy :) ja sobie tak znalazłam kredyt na remont nowego mieszkania :) ja kiedys bralam ale to malutki 5k w banku spółdzielczym w krakowie moze tam zobacz jaka maja oferte bo wiem ze na zakup mieszkania itd tez były oferty :)
Cytuj
be free like a child
Marta OśkoEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 6 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:09
Z naszych danych wynika, że obecnie najkorzystniejszy kredyt przy podanych założeniach ma Deutsche Bank. Porównując z PKO BP, oszczędzisz co miesiąc ponad 25 zł na racie.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:53
no ja kiedys bralam w nim kredyt i było ok znacznie lepiej wypadał niz inne :) ostatnio chcialam tez taki maly 3k na wyjazd i tez nie było problemu szybko i skuteczni sa :)
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:59
w pekao ogólnie dobre warunki sa mam tam konto i zawsze dostaje dobre oferty kredytow nawet kiedy ich nie potrzebuje hehe :) w sumie najgorsze wg mnie ma mbank - pytam kobiety wczoraj czy ma dla mnie jakas oferte bo mam tam konto od 10 lat a ona...nie nie mam i koniec dyskusji porazka jakas :/
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 7:41
PKO BP nie ma złej oferty. Oni zawsze mają coś korzystnego dla każdego klienta. Sama brałam u nich kiedyś kredyt na samochód i mieszkanie. Nie robili żadnych problemów:) Z PEKAO S.A nie miałam zbyt dużej styczności. Możecie mi powiedzieć czy PKO BP I PEKAO S.A to był kiedyś jeden bank czy mi się wydaje?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 9:03
mamamrowek napisał
PKO BP nie ma złej oferty. Oni zawsze mają coś korzystnego dla każdego klienta. Sama brałam u nich kiedyś kredyt na samochód i mieszkanie. Nie robili żadnych problemów:) Z PEKAO S.A nie miałam zbyt dużej styczności. Możecie mi powiedzieć czy PKO BP I PEKAO S.A to był kiedyś jeden bank czy mi się wydaje?
Nie. Były to zawsze działające niezależnie od siebie banki. PKO BP czyli Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna, bank działa od 1919 r. Kojarzyć go można ze skarbonka znajdującą się w logo banku. Natomiast Bank Peako - Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna, działa od 1929 r. Obecnie właścicielem 59 proc. akcji jest włoska grupa finansowa UniCredit.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 10:28
Mi też się wydawało, że PEKAO S.A to jakiś odłam PKO BP. W sumie ich nazwa dużo się nie różni. Szarlottka ja na Twoim miejscu skorzystałabym z oferty PKO BP - własny kąt. Czytałam ostatnio o niej i wydaje mi się bardzo korzystna. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do nich i zapytasz o szczegóły.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 10:50
A nie brałaś pod uwagę innych banków? Teraz dużo słychać o Getin Banku i Deutsche Banku. Może warto przejść się do nich i zapytać o ofertę? Ostatnio wszyscy jakoś uwzięli się na PKO i najchętniej tam biorą kredyty. Ja rozumiem, że mają atrakcyjną ofertę ale są jeszcze w Polsce inne banki godne uwagi:)
Cytuj
Iwo99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:26
Własnie czemu zawsze krążymy wokół jednego banku .Obecnie każdy bank stara się dawać jak najatrakcyjniejsze oferty aby pozyskać klienta .Pochodź popytaj być może znajdziesz ofertę która najbardziej będzie Tobie odpowiadać .Przecież kredyty nie kończą się na PKO.
Cytuj
Odpowiedź