• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak się dogadać z windykatorem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2015 9:43
Faustyn napisał
No przyznam, że trochę wstyd mi do nich dzwonić i mówić, że nie mam pieniędzy na kolejną ratę. Choć gdy usiłowałem protestować wcześniej, to mnie nie słuchali, że nie będę w stanie w ten sposób spłacać. W tym momencie moja firma już nie istnieje, a ja złapałem pracę na ochronie, ale do wypłaty jeszcze trochę, w portfelu 100 złotych i sam nie wiem, co robić, bo trzeba jeszcze za coś żyć. Raczej nie mam szans na żadną pożyczkę?
Pozyczke, Człowieku, długów sobie narobisz przez laptopa i potem BIK zasmiecony itd. Troche rozsadku. Albo pozycz od kogos z rodziny...
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 10:03
Z tą firmą zawsze idzie się dogadać, tylko to ty im powiedz jak będziesz spłacał kredyt czyli że zapłacisz im ratę co miesiąc a nie co tydzień.
Za nim sprawa trafi do sądu i do komornika to jeszcze długa droga, a komornik jak przyjdzie to gość weźmie laptopa wyniesie do kolegów, piwnicy i nic mu nie zabiorą.

Dzwoń do nich do póki masz czas i powiedz jak wygląda sprawa a na pewno pójdą ci na rękę. Wszystko zależy z kim będzie rozmawiał na infolinii.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 11:27
Czyli jednak dzwonić?
Z laptopem jest taki problem, że już go nie sprzedam za tyle, co muszę spłacić, bo kupiłem go w super ekstra promocji na raty za prawie 5000 złotych, z czego 1000 spłaciłem. A w tym momencie okazało się, że nie jest on tyle wart i pewnie nigdy nie był, w obecnej chwili to podobne chodzą po 1500 złotych, a mój też w idealnym stanie nie jest. Więc i komornik się dużo na nim nie nachapie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 11:33
zadzwoń, że nie masz na spłatę, szukasz pracy i obecnie nie jesteś w stanie nic spłacać, gdyż nie posiadasz dochodu ani majątku

jak będziesz miał pracę to wtedy będziesz chciał jak najprędzej zobowiązanie uregulować i tyle, nie unikasz spłacania, ale nie masz obecnie z czego

ps
daj znać co odpowiedzieli
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2015 11:56
Nie wydaje mi się, zeby zechcieli pojsc na ręke.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 12:38
Niby czemu? Firma chce przede wszystkim odzyskać kasę. Owszem stawiają warunki, bo chcą tą kasę jak najszybciej, ale jeśli dłużnik twardo powie, że takiego harmonogramu trzymać się nie jest w stanie, to przyjmą do wiadomości inny rozsądny harmonogram. Choć należy mieć świadomość, że długu nikt nie będzie chciał odzyskiwać przez X lat.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:37
Ma pan rację, zaraz do nich zadzwonię.
Tylko ja właśnie nie jestem bez pracy, bo chodzę już tydzień na ochronę, no ale wiadomo, że nie chcę brać zaliczek tak od razu, zresztą wątpię, żeby mi dali. A nawet przy wypłacie szału nie będzie, bo dostaje 4 złote na rękę. Jestem tylko ciekaw czy firma mi nie siądzie na tej wypłacie zanim zdążę ją jakoś rozdysponować. Może lepiej, żeby pracodawca dał mi to do ręki a nie na konto?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:39
Firma windykacyjna nie zajmie Ci wynagrodzenia. Może to zrobić wyłącznie komornik.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
kiko5601

Niezarejestrowani

16.5.2019 11:44
w zasadzie jak to będzie kruk to z nimi można spokojnie gadać normalnie bez jakiejś zbędnej gimnastyki, po prostu wyjaśniasz jak to wygląda, mówisz, że chcesz spłacić itd i podchodzą normalnie i po ludzku, z innymi nie wiem jak jest bo nie miałem do czynienia no ale może być gorzej z tego co poczytałem trochę
Cytuj
francesco

Niezarejestrowani

16.5.2019 12:00
ktoś coś wie jak się rozwiązała? dogadał się z krukiem czy ktoś inny przejął?
Cytuj
Odpowiedź