• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dlugi byłego męża

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 12:02
Gość napisał
A mąż to przepisze dobrowolnie?

Skoro planował wcześniej, a teraz może ten dom stracić to nie sądzę, aby miał obiekcje.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 12:12
Myślę,ze jeszcze kilka lat temu spokojnie by to przepisał dobrowolnie.Jest dobrym ojcem.

Problem jest w tym,że trochę się stoczył. Zaczął pić oraz nabrał sobie tych kredytów. Nie mam praktycznie z nim kontaktu. Nie wiem jakie ma długi ( od znajomych słyszałam, że dość spore).

Spróbuję jakoś do niego dotrzeć i wypytać się o cała sytuację.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 15:35
Może zająć się oddłużaniem i wyjściem z zadłużenia.
Dokonać restrukturyzacji.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 18:28
mariamass napisał
Myślę,ze jeszcze kilka lat temu spokojnie by to przepisał dobrowolnie.Jest dobrym ojcem.

Problem jest w tym,że trochę się stoczył. Zaczął pić oraz nabrał sobie tych kredytów. Nie mam praktycznie z nim kontaktu. Nie wiem jakie ma długi ( od znajomych słyszałam, że dość spore).

Spróbuję jakoś do niego dotrzeć i wypytać się o cała sytuację.


To niema co próbować, tylko trzeba to zrobić jak najszybciej, bo jeśli długi pojawiły się jeszcze jak mieszkanie jest na was, to wierzyciel może się ubiegać o ściągnięcie długów z mężna po wszelkiego rodzaju sposoby a jak się dowie i nieruchomości to wtedy będzie nie ciekawie.

Natomiast warto człowiekowi pomóc jeśli się z toczył, bo taka osoba nie pije bo chce, pije bo ma problemy, nie radzi sobie w życiu, lub też stracił kogoś bliskiego i dla tego też zaczął pić. Musi pani mu poświęcić troszkę czasu i porozmawiać z nim że chce pani mu pomóc. Ze wszystkiego jest wyjście.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2015 15:40
Moja siostra jest w trochę podobnej sytuacji, to może też coś pomożecie. Chodzi o to, ze dostali mieszkanie w prezencie ślubnym od rodziców i ono było zapisane na siostrę, ale dostała je już po ślubie, więc chyba i tak jest majątkiem wspólnym? Z mężem są już od kilku lat skłóceni, on wyniósł się do kochanki i ponoć nabrał różnych chwilówek, których nie spłaca. Formalnie nie mają ani rozwodu ani separacji. Czy siostra może się w tym momencie jakoś zabezpieczyć?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2015 9:19
Basia napisał
Moja siostra jest w trochę podobnej sytuacji, to może też coś pomożecie. Chodzi o to, ze dostali mieszkanie w prezencie ślubnym od rodziców i ono było zapisane na siostrę, ale dostała je już po ślubie, więc chyba i tak jest majątkiem wspólnym? Z mężem są już od kilku lat skłóceni, on wyniósł się do kochanki i ponoć nabrał różnych chwilówek, których nie spłaca. Formalnie nie mają ani rozwodu ani separacji. Czy siostra może się w tym momencie jakoś zabezpieczyć?
Jesli nie maja rozwodu, ani separacji i maja wspolny majatek to maja tez wspolne długi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.4.2015 9:47
Trudna sytuacja, bo majatek wspolny, trzeba jak najszybciej rozdzielnosc majatku zrobic. Ew. do sadu pojsc i on rodzieli co czyje.
Cytuj
Odpowiedź