• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Brak zdolności a nieużywana karta kredytowa.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 17:44
nie chodzi o to, aby bankomaty były gratis za granicą, najważniejszy jest kurs przeliczenia; co z tego, że wypłata za 0 zł jak bank doliczy sobie 5% za przewalutowanie?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 17:46
Gość napisał
A jakie ma Pan konto? Zawsze wlasnie na wyplatach za granica sie pograżam. KK się jakos boje, tzn. nie jestem przekonany, moze faktycznie konto byloby lepsze.

Ja jeszcze mogę korzystać z konta dla młodych PKO (18-26 lat) i naprawdę jestem z niego zadowolony (jeśli ktoś siedzi jeszcze na innych forach to pewnie widział, że je promuję gdzie tylko się da ;) ). Bankomaty w Polsce i na świecie za darmo, brak opłat za prowadzenie, 5 zł za kartę jeśli nie wykona się 5 transakcji w miesiącu (co akurat mi nie grozi).
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 17:48
Robert Sierant napisał
nie chodzi o to, aby bankomaty były gratis za granicą, najważniejszy jest kurs przeliczenia; co z tego, że wypłata za 0 zł jak bank doliczy sobie 5% za przewalutowanie?

Na kursach PKO się jeszcze nie zawiodłem (forinty i kuny chorwackie). W przeliczeniu wychodziło minimalnie taniej niż gdybym wiózł waluty ze sobą.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

14.4.2015 12:21
To jednak PKO ma jakies dobre konto? Ja swego czasu chcialem zalozyć u nich konto, ktore mialo byc za zero, to mi Pani powiedziała, ze ono bedzie za darmo po oplacie 30 zł miesięcznie . Masakra.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:51
Gość napisał
To jednak PKO ma jakies dobre konto? Ja swego czasu chcialem zalozyć u nich konto, ktore mialo byc za zero, to mi Pani powiedziała, ze ono bedzie za darmo po oplacie 30 zł miesięcznie . Masakra.


Dobre. To ja mam konto za darmo po opłacie 5 złotych miesięcznie, i kredyty też mam za darmo po opłacie miesięcznej raty. Właściwie to tym sposobem wszystko można mieć za darmo, ale po opłacie. Zakupy też w spożywczaku robię za darmo, ale po każdorazowej opłacie.
Boże, oni robią z nas debili czy z siebie? Kto wymyśla takie rzeczy?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 14:34
Gość napisał
To jednak PKO ma jakies dobre konto? Ja swego czasu chcialem zalozyć u nich konto, ktore mialo byc za zero, to mi Pani powiedziała, ze ono bedzie za darmo po oplacie 30 zł miesięcznie . Masakra.

Ma dobre, ale to dla Młodych. Gdy je zakładałem kilka lat temu było dużo opłat i brak bankomatów, ale trochę się ogarnęli i dają radę. Obecnie nie widzę dla siebie lepszej opcji (chyba, że Raiffeisen, ale nie wiem jak u nich z kursami walut)
Wypowiedź została zmieniona przez: Finansolog 14.4.2015 14:35
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

15.4.2015 8:25
W reiiffesenie tez jest haczyk, bo jest miesięczną opata za kartę. Nie jest ono do końca darmowe.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 9:53
Gość napisał
W reiiffesenie tez jest haczyk, bo jest miesięczną opata za kartę. Nie jest ono do końca darmowe.

Prawda. W sumie jest to stała opłata 3 zł bez możliwości zbicia dzięki transakacjom itp. Ewentualnie jest druga opcja w której 8 zł albo 450 zł płatności kartą w miesiącu.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

15.4.2015 12:40
Ta stała opłata 3 zł to troche słaba opcja. Nawet przy gwarancji, ze reszta bedzie darmowa. 450 zł w zasadzie kartą pewniemam obrotu to moznaby sprobować. Ale jakby akurat sie zdarzyło, że w jakims miesiacu nie wyjdzie tyle to znow problem i 8 zł trzeba placic. A banki tylko na to czekają.
Cytuj
Odpowiedź