• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

SKOK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 10:48
Gość napisał
Ta cała afera jest smieszna. Nakręcana przed wyborami. Jakimi instytucjami sa skoki kazdy wie. Ile kasy na lewo przez nie przeszło tez. Ale zeby mieszac w to kazdego kto sie nawinie (głównych kandydatów na prezydenta) to już jest smieszne.


Prawda akcja nakręcona przed wyborami ale BFG musiał dopłacić z wszystkich kieszeni.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 8:28
To w jaki sposób pieniądze były wyprowadzane przez SKOK to skandal!
Kilka cytatów z jednego z poratli:
- Wysoka liczba umów i ...były niesymetryczne (m.in. wysokie kary umowne dla SKOK), a ceny usług zewnętrznych zawyżone;
Ze SKOK szeroką rzeką wypływały pieniądze, które wpłacali deponenci
-Rażące umowy dotyczyły najmu lokali, w których znajdowały się placówki Wspólnoty. Zwykle SKOK podpisywał umowy na pięć-dziesięć lat z sześciomiesięcznym okresem wypowiedzenia. - Jeśli jednak np. po trzech latach Kasa chciałaby wypowiedzieć umowę, to i tak musiałaby płacić czynsz do końca trwania umowy, a więc nawet jeszcze przez siedem lat
- Jeśli z zewnątrz przychodziła pozytywna ocena wniosku, mieli ją tylko zaakceptować
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 12:36
Nooo tez to dzis czytałem. Masakra. Ale jedno to przedstawianie jak było na prawdę i wyciągniecie odpowiedzialności i wniosków na przyszłość. A drugie co ma teraz miejsce. Czyli za wszelka cenę oskarżanie polityków najwyższego szczebla, przed wyborami.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 14:52
Prawda jest taka że to wina ludzi, którzy byli tak ,,cwani" że nie chcieli iść do banku odłożyć pieniądze na konto oszczędnościowe. Teraz to jest próba jak pisał Grześ oplucia kogo się da i zwalanie winy..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 8:41
Kocuj napisał
Prawda jest taka że to wina ludzi, którzy byli tak ,,cwani" że nie chcieli iść do banku odłożyć pieniądze na konto oszczędnościowe. Teraz to jest próba jak pisał Grześ oplucia kogo się da i zwalanie winy..
Ale gdyby ktos im nie oferował gruszek na wierzbie to by nie korzystali. Kij ma dwa końce.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 9:45
Tu nie chodzi kto co obiecuje tylko w jaki sposób może przekonać potencjalnego klienta do z korzystania z usługi w Skoku.
Ja sam byłem Kierownikiem placówki Skoku wiele lat temu i wiem jaka była polityka i dalej jaka tam jest.
Powiem tak tak samo jak traktują pracowników czyli że można ich zwolnić w 5 minut bez podawania przyczyny tak samo robią to z ludźmi ich pieniędzmi.
Jestem również ich klientem od kilku lat i jakoś tak z przyzwyczajenia nie boje się o swoje środki na lokacie czy też na książeczce. Mam również u nich kredyt na warunkach lepszych niż w banku bo na poziomie 10% w skali roku.
Powiem tak, czy to Skok czy też bank jak ma upaść to i tak upadnie a po to jest gwarancja bankowa aby w sytuacji patowej nie stracić wszystkich pieniędzy.
Dla tego warto np. nie wpłacać 100tyś do jednej instytucji, tylko mieć po 10tyś w każdym banku. Dla czego bo masz gwarancje oddania tych pieniędzy.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 12:02
Z tego co wiem to każda instytucja taka jak bank czy SKOK oferuje nam gwarancję oddania naszych pieniędzy... Sama nie korzystałam jeszcze z usług skoku ale na przykład mój tata regularnie zakłada sobie lokaty w Kasie Stefczyka Jest to dla niego wygodne, już od dłuższego czasu trzyma tam pieniądze.
Lokaty również nie są tak źle oprocentowane. Na 3 %. Czasami zdarzało się i na 4%.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 12:19
gwarancja BFG jest do kwoty 100 tys. euro więc można wpłacać do każdej instytucji finansowej (objętej funduszem gwarancyjnym) kwotę nie wyższą niż ww.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 14:35
Po kazdej upadlosci SKOKów głośno było, że sa wyplaty - zwykle w PKO BP, ale to i tak nie załatwia sprawy. Bo po co angazowac srodki, w cos co moze w kazdej chwili upasc. Szkoda nerwów.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 15:20
Nerwy nerwami ale szkoda naszych oszczędności
Cytuj
Odpowiedź