• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

SKOK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 11:50
Co Państwo myślicie o zamieszaniu wokół SKOK? Kto ma racje, czy banki zostały poszkodowane, czy kasy są bezpieczne?
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 11:52
Jestem zdania,że Skoki to bardzo dobra inicjatywa. Jest to na pewno polski kapitał a finanse w naszym kraju powinny być w większości w rękach Polaków a nie banków innych krajów ( jak też jest obecnie...).

Obawiam się jednak,że całe to zamieszanie zmniejszy zaufanie osób w stosunku do SKOK-ów. Przez kilku nieuczciwych ludzi stracą dobre firmy z dużym doświadczeniem.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 12:37
Afera na pewno może zaszkodzić Dudzie w sondażach ( w koncu ponosi on za to pewną odpowiedzialność). Komorowskiemu zresztą tak samo.
Szczerze mówiąc to martwi mnie to niekończące się pasmo afer w Polsce. Afera stoczniowa, taśmowa, gazowa, ambergold. Teraz skoki. Nie dzieje się dobrze.
Sama o ile wczesniej ufałam skokom na równi z bankami to teraz nie mam do nich zaufania. Nie wiem czy powierzyłabym im pieniadze na lokacie...
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 9:35
Tutaj kilka porządkujących informacji na temat SKOK-ów
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 9:43
korzystacie z usług SKOKów? ma tam ktoś konto, lokatę może kredyt?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 11:26
Sam nie korzystam, a teraz po tych aferach nie mam już takiego zaufania do instytucji pozabankowych.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 13:50
Niby sie wciaz slyszy o upadłościach SKOK-ów , o aferach, a ich liczba zdaje sie na rynku wzrastac, co oznacza, ze jednak maja klientów.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 16:14
Mieć mają ale powoli mam nadzieje ludzie dzięki (szczęście w nieszczęściu) takim aferom zmądrzeją.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.3.2015 13:46
Ludzie zmądrzeja? Ludzi interesuje ich zyska, jak im ktos obieca, ze dostana wiecej to tam pojda. A co myslicie o aferze wzgledem Dudy, ze niby brał udział przy lobbowaniu ustawy? Tana gra polityczna?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.3.2015 17:21
Ta cała afera jest smieszna. Nakręcana przed wyborami. Jakimi instytucjami sa skoki kazdy wie. Ile kasy na lewo przez nie przeszło tez. Ale zeby mieszac w to kazdego kto sie nawinie (głównych kandydatów na prezydenta) to już jest smieszne.
Cytuj
Odpowiedź