• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto bez karty gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 15:39
A no własnie. Teraz może szukasz konta bez karty bo nigdy wcześniej z tego nie korzystałeś i boisz sie że sobie nie poradzisz i że bedzie to dla Ciebie zbyt skomplikowane. Ja miałam tak samo, do teraz pamiętam starach przed złym wpisaniem kodu pin. Ale po dłuższym czasie korzystanie z karty to dla mnie przyjemność.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 16:59
Tez mi sie wydaje że za bardzo boisz sie tej karty, a uwierz to nie gryzie.Ja sam wiele razy korzystałem z tego. Trochę wkurzają mnie sklepy w których nie można płacić karta tak jak w biedronce, ale u nas teraz zaraz przy drzwiach postawili bankomat wiec sprawę rozwiązali.
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:48
Karta to znakomite rozwiązanie ,nie rozumie czemu nie chcesz karty .Spróbuj a sam się przekonasz że warto .Tylko jak pisze poprzedniczka czasami mamy kłopot bo nie we wszystkich sklepach możemy zapłacić kartą .Ale myślę że to niedługo się zmieni .
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:57
I co? Zdecydowałeś już co zrobisz? Ja na Twoim miejscu wzięłabym tą kartę. Ona naprawdę nie gryzie a może ci znacznie ułatwić życie. W końcu to tylko karta płatnicza a nie kredytowa nie zrobisz sobie przez nią zadłużenia w banku. Zastanów się czy warto rezygnować z takiego ułatwienia.
Cytuj
maciej77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 11:42
Nie rozumiem ludzi którzy chcą mieć konto bez karty .Przecież ona tak ułatwia życie ,nie dziwuję się osobą starszym ale żeby młodzi tak bali się nowoczesności .Weź skorzystaj i wtedy ocenisz czy nie mam racji co do posiadania karty ,sam zobaczysz jak ułatwi ci życie .
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 17:15
Obecnie chyba każdy posiada kartę ,wyjątki to chyba starsi ludzie .Czemu bronisz się tak przed posiadaniem karty .Zdecyduj się i sam ocenisz czy warto .Ale ja myślę że na pewno przekonasz się do karty przecież ona tak ułatwia życie .A nie masz co liczyć na konto bez karty .
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 6:57
Dzięki za rady i opinie:) Chyba jednak wezmę konto z kartą, sam nie wiem dlaczego tak bardzo boję się tej karty... Możecie mi powiedzieć gdzie założę najtańsze konto bez opłat za kartę i prowadzenie konta? Zastanawiam się nad ING lub WBK. Słyszałem też dobre opinie o Deutsche Banku
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:18
jarek80 napisał
Dzięki za rady i opinie:) Chyba jednak wezmę konto z kartą, sam nie wiem dlaczego tak bardzo boję się tej karty... Możecie mi powiedzieć gdzie założę najtańsze konto bez opłat za kartę i prowadzenie konta? Zastanawiam się nad ING lub WBK. Słyszałem też dobre opinie o Deutsche Banku
Zapraszamy do porównywarki http://www.comperia.pl/konta_osobisteZ naszego zestawienia wynika, że warto zastanowić się nad Prostym Kontem Osobistym w Meritum Banku
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:49
Oczywiście, że możesz założyć konto bez karty. Znaczy się zakładasz z kartą, ale kartę zwracasz lub rezygnujesz. Ja tak zrobiłam gdy w moim banku wprowadzili opłaty za korzystanie z karty. Po prostu z niej zrezygnowałam i robię tylko przelewy, a założyłam sobie drugie konto na wypłaty:)
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:53
dorotkaa1 napisał
Obecnie chyba każdy posiada kartę ,wyjątki to chyba starsi ludzie .Czemu bronisz się tak przed posiadaniem karty .Zdecyduj się i sam ocenisz czy warto .Ale ja myślę że na pewno przekonasz się do karty przecież ona tak ułatwia życie .A nie masz co liczyć na konto bez karty .


Chyba masz rację, ale z takiej karty nawet jak założy z kartą może przecież albo nie korzystać albo z niej zrezygnować i już. Ja nie znam nikogo kto by nie miał karty już teraz. Ja zresztą też nie wyobrażam sobie, że nie mam karty:)
Cytuj
Odpowiedź