• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto bez karty gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:45
Chcę założyć konto osobiste ale zależy mi na tym bym nie musiał brać dodatkowo kary. Da się tak? nie zależy mi na wypłatach z bankomatu. Nigdy z czegoś takiego nie korzystałem i nie zamierzam. Dlatego bez sensu wydaje mi się płacenie za kartę skoro nie będę jej używał. Bardzo proszę o podanie nazw banków gdzie jest możliwość założenia takiego konta.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:18
Nie sądzę by w Polsce można było założyć konto bez karty. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. Dlaczego nie chcesz mieć karty? Przecież nikt ci nie karze korzystać z bankomatów. Możesz tą kartą płacić gdy zabraknie ci gotówki. Moim zdaniem karta ma dużo plusów.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:23
Z tego co wiem kiedyś w ING można było otworzyć konto osobiste z kartą z której można było zrezygnować zaraz po podpisaniu umowy. Wiem, że to nielogiczne ale dla ciebie chyba liczy się tylko to żeby nie było karty prawda? Przejdź się do ING i zapytaj czy jeszcze można tak zrobić.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 19:50
To nie logiczne zakładać konto a nie chcieć karty.Czemu teraz chcesz tak zrobić? Przecież nikt Ci nie karze z niej korzystać. Są takie banki w których za utrzymanie karty nie musisz płacić nic. Po prostu sobie jest a ty albo z niej korzystasz albo nie.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:26
Właśnie czemu nie chcesz karty do konta? A jak kiedyś stwierdzisz że jednak sie przyda? Będziesz wtedy specjalnie wyrabiał i dodatkowo za to płacił. Ja nie jestem pewna czy w jakimś banku można nie płacić za to że ma sie karte ale niektórych są to groszowe sprawy np 5 zł na miesiąc. Moim zdaniem to nie jest dużo.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 23:03
Nie wiem czy dobrym pomysłem było by zakładanie konta bez karty. W taki wypadku gdybyś w jakiś sposób chciał wyciągnąć pieniądze musiałbyś chodzić bezpośrednio do banku a jak nagle w niedziele będziesz potrzebował gotówki? Co wtedy? Kartą z bankomatu wyjmiesz a w niedziele do banku nie pójdziesz.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:21
Według mnie to też nie jest za dobry pomysł. Teraz korzystanie z karty to podstawa po za tym dzięki temu będziesz miał większe możliwości i przywileje. Nie pomyślałeś właśnie o tym co zrobisz jak pieniądze będą potrzebne Ci nagle w niedziele? Będziesz chodzić i pożyczać?
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:45
A ja nie rozumiem pomysł posiadania konta bez karty. Strasznie zastanawia mnie dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony do nowych technologi.Ja wiem ze czasami wydaje sie że co nowe to złe ale taka karta naprawdę bardzo Ci sie przyda. Może poczytaj o korzystaniu i wtedy zdecyduj.
Cytuj
charlotte

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:24
Nie sądzę byś mógł otworzyć konto bez karty. Ja cię trochę rozumiem. Co prawda mam kartę ale w ogóle jej nie używam. Na zakupach zawsze mam gotówkę przy sobie a jak nie mam to wypłacam w banku. Z bankomatów nie korzystam bo znajomy trafił na bankomat w którym było podpięte urządzenie do sczytywania danych i złodzieje ukradli mu z konta całą wypłatę. Wolę nie ryzykowac;)
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:14
Nie wiem jaki jest sens posiadania konta bez karty. Mnie karta nie raz uratowała na zakupach gdy zabrakło mi gotówki. Może i zdarzają się kradzieże pieniędzy z kont poprzez bankomaty ale nie popadajmy w paranoję. Ja mam kartę od 10 lat i jeszcze nikt mi nic nie ukradł. Poza tym koszty posiadania karty są śmiesznie niskie.
Cytuj
Odpowiedź