• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana franków w kantorze internetowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:01
Anita napisał
To takie kantory mają korzystniejsze warunki przewalutowania niż banki?
Nie wiedziałam, że to tak działa.
Ale skoro tak, to ci wszyscy frankowicze powinni moim zdaniem przede wszystkim kombinować w ten sposób.
gdybym ja miała takie problemy, jak oni, to bym różnych sposobów się chwytała.
jasne, ze tak. U niech spread jest mniejszy. Jesli np. masz kredyt w walucie to najlepiej go przewaluj na wlasna reke i dopiero wpłać do banku
Cytuj
Winczi

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:20
Tyle, że większość osób ma ustawiony stały przelew i w takie rzeczy się nie bawi. Zresztą ile niby można stracić na tym przewalutowaniu w banku? Więcej niż na przelewach do kantoru, z kantoru itd.?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 10:30
Winczi napisał
Tyle, że większość osób ma ustawiony stały przelew i w takie rzeczy się nie bawi. Zresztą ile niby można stracić na tym przewalutowaniu w banku? Więcej niż na przelewach do kantoru, z kantoru itd.?


na kupowianiu CHF poza bankiem oszczędzam ok. 100 zł miesięcznie, wiem że dla niektórych to żaden pieniądz...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Winczi

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:32
Robert Sierant napisał
Winczi napisał
Tyle, że większość osób ma ustawiony stały przelew i w takie rzeczy się nie bawi. Zresztą ile niby można stracić na tym przewalutowaniu w banku? Więcej niż na przelewach do kantoru, z kantoru itd.?


na kupowianiu CHF poza bankiem oszczędzam ok. 100 zł miesięcznie, wiem że dla niektórych to żaden pieniądz...
Na prawdę? To sporo. Faktycznie się opłaci.
Cytuj
Miłosz

Niezarejestrowani

1.10.2015 14:58
Winczi napisał
Robert Sierant napisał
Winczi napisał
Tyle, że większość osób ma ustawiony stały przelew i w takie rzeczy się nie bawi. Zresztą ile niby można stracić na tym przewalutowaniu w banku? Więcej niż na przelewach do kantoru, z kantoru itd.?


na kupowianiu CHF poza bankiem oszczędzam ok. 100 zł miesięcznie, wiem że dla niektórych to żaden pieniądz...
Na prawdę? To sporo. Faktycznie się opłaci.
Nawet jeśli te przelewy kosztują to i tak czysty zysk :) A z którego kantoru Pan korzysta? Cinkciarz.pl?
Cytuj
Jack

Niezarejestrowani

2.10.2015 9:38
cinkciarz jest najpopularniejszy, ale najlepiej sprawdzajcie za kazdym razem kursy, bo potrafia sie dosc mocno roznic.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.10.2015 10:05
przelewy nic nie kosztują, przelewam PLN do kontora a ten przesyła CHF na konto kredytu, całość odbywa się w ciągu kilku godzin, kosztów brak

porównajcie sobie ceny w kantorze i w dowolnym banku, zawsze w tym pierwszym jest korzystniej kupić/sprzedać

a osoby mające kredyt w walucie już od dawna w ten sposób oszczędzają na ratach, wszystko bezpłatnie trzeba tylko chcieć
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2015 20:34
A czy w różnych bankach są różne kursy walut, czy też wszystkie mają ten sam? W jaki sposób to jest w ogóle ustalane? Jakoś dowolnie?
Sam mam w rodzinie frankowca i mnie to zagadnienie ciekawi.
Podsunę mu pomysł z kantorem, może akurat się zainteresuje.
W końcu nawet te 100 złotych miesięcznie to już coś. Więcej niż na lokacie, hehe.
Cytuj
Maciek

Niezarejestrowani

9.10.2015 9:52
Ja próbowałem wymieniać pieniądze w tradycyjnych kantorach, ale zdecydowałem się w końcu na internetowy. Wybrałem wymieniaj.pl bo skusił mnie promocją dla nowych klientów i już tam zostałem.
Cytuj
Walery

Niezarejestrowani

9.10.2015 10:15
Maciek, mógłbyś mi przybliżyć na czym polega ta promocja w wymienaj.pl? zastanawiam się nad skorzystaniem z kantora internetowego i nie wiem, który wybrać...
Cytuj
Odpowiedź