• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana franków w kantorze internetowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 9:39
Tutaj o tym dlaczego warto wymieniać samodzielnie franki w kantorze internetowym. Myślą Państwo, że to warty zachodu sposób?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 11:24
Jak najbardziej, sam nie mam kredytu w frankach ale ostatnio bardzo dużo było słychać lamentów franowiczów wiec jeśli mają okazje spłacać o nawet te 100-200 zł miesięcznie mniej to czemu nie? Są w końcu w potrzebie a wątpię by zajęło im to więcej niż godzinę.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 13:41
Tyle, ze jeśli chodzi o kredyty to ludzie często maja ustawioną automatyczna spłatę i się nie kłopoczą ze zmiana osobiście. Nie mniej jednak dobrze, ze jest taka możliwości. Bo banki faktycznie maja te kursy zawyżone.
Cytuj
kesztar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 10:42
Ja już w ogóle nie wymieniam waluty w banku, narzucają sobie duży spread i te kursy są po prostu złodziejskie. Najbardziej opłaca się w kantorze internetowym.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 11:25
Widzę, że przebitka jest spora. Czy podobne różnice są w przypadku innych walut? Pytam, bo moja mama spłaca dług do Holandii w euro, jednak przelewy robi przez bank w złotówkach, po kursie bankowym i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby skorzystać z takiego kantora. Nie są to jednak bardzo duże kwoty, więc nie wiem, czy się opłaca. Przy jakiej kwocie jest sens się w to angażować?
Cytuj
Pablo97

Niezarejestrowani

4.8.2015 14:24
Mam kredyt i gdyby nie wymiana w kantorze internetowym, to byłoby kiepsko. Jednak dużo oszczędzam.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Aniela Agopsowicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 114 razy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 8:13
aleca napisał
Widzę, że przebitka jest spora. Czy podobne różnice są w przypadku innych walut? Pytam, bo moja mama spłaca dług do Holandii w euro, jednak przelewy robi przez bank w złotówkach, po kursie bankowym i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby skorzystać z takiego kantora. Nie są to jednak bardzo duże kwoty, więc nie wiem, czy się opłaca. Przy jakiej kwocie jest sens się w to angażować?

Przy każdej kwocie, nawet niewielkiej. Banki mają bardzo wysokie spready. W kantorze internetowym jest po prostu taniej. Konto w banku mamy wszyscy, jeśli mama spłaca zobowiązanie do Holandii to podejrzewam, że konto walutowe też ma, więc teraz wystarczy tylko zarejestrować się i wymienić euro.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Pozdrawiam
Aniela Agopsowicz
Doradca finansowy
https://ekantor.pl/
Kolos

Niezarejestrowani

21.9.2015 9:30
Przeciez w takich kantorach tez sa spready, nie przesadzajmy,ze tak duzo nizsze niz w banku.
Cytuj
Dominik Daszkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 8:37
Przede wszystkim to duża wygoda bez wychodzenia z domu. Co do kursów też nie ma co narzekać.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:17
To takie kantory mają korzystniejsze warunki przewalutowania niż banki?
Nie wiedziałam, że to tak działa.
Ale skoro tak, to ci wszyscy frankowicze powinni moim zdaniem przede wszystkim kombinować w ten sposób.
gdybym ja miała takie problemy, jak oni, to bym różnych sposobów się chwytała.
Cytuj
Odpowiedź