• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Kredyt przez bankomat?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 10:49
Słyszeliście o takiej możliwości? Bo ja się właśnie dowiedziałem, że takie udogodnienie wymyślił bank PKO BP. Może wiecie, czy to dalej funkcjonuje, bo artykuł, który czytałem jest z sierpnia i nie mogę znaleźć nic nowszego.
A może ktoś z was wziął taką pożyczkę i wie na jakich zasadach to funkcjonuje? Tak bez podpisywania dokumentów?
Co o tym myślicie w ogóle?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 11:19
To byloby ciekawe. Bez formalnosci. Ale jak to formalnie wyglada. Pewnie trzeba byc stalym klientem banku itd.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 12:12
Ciekawe zapewne, ale też byłaby to kolejna szybka opcja popadnięcia w długi przez Kowalskiego.
Cytuj
Davidas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 13:00
Było już kilka takich propozycji . Na przykład w banku Zachodnim WBK. Mieli tam wprowadzić szybkie pozyczki z wypłatą pieniędzy z bankomatu Niemniej obecnie już chyba nie ma takiej opcji. Banki zrobiły się o wiele bardziej ostrożne w udzielaniu ludziom kredytów. Nie dostaniesz już kredytu tak prosto i od ręki jak na przykład 5 lat temu.
Aha i uważaj na szybkie oferty. Im coś jest szybsze i łatwiejsze do uzyskania tym droższe.
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 13:36
Było to zwykłe przedstawienie oferty kredytowej, gdzie i tak musieliśmy udać się do banku po pożyczkę, albo prościej w banku gdzie wpływa nam wynagrodzenie stali klienci mogą liczyć na ofertę tak zwaną "na klik", w e-bankowości w Oferty widzimy czy mają dla nas ofertę i na jaką kwotę, wystarczy zatwierdzić i limit kredytowy pojawia się na koncie (trzeba mieć wcześniej jednak podpisaną odpowiednią umowę na zawieranie w ten sposób umów).
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 14:25
Niby fajny bajer ale i tak tylko dla klientów danego banku gdy masz konkretną umowę. Słyszeć nie słyszałem wcześniej, wydaje mi się że już lepiej jest pójść do oddziału banku i załatwić wszytko na miejscu.
Cytuj
Odpowiedź