• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 12:49
Jakie jest wasze zdanie na temat firm oddłużających typu Centrum Ochrony Dłużnika, Lexperto, Proxima, KMPA? Które jesteście w stanie polecić? Jak działają i forma płatności?
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 13:21
Możesz skorzystać z ich oferty ale jedynie kiedy masz zabezpieczenie w postaci na przykład mieszkania.
Firma może pomoc Ci w negocjacjach z wierzycielem. Jest to opcja dla kogoś kto całkowicie wpadł w pętlę zadłużenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 13:37
a czy ktoś z was miał konkretny problem i skierował się do któreś w/w firm?
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 13:43
Wzięłam kredyt w banku ING i potem głupia ja nabrałam po 2 chwilówki by go spłacać. Nie wyrabiam z ratami w ING, jeszcze dojdą długi z chwilówek. Pętla gotowa, a chce się wykaraskać zanim mi wezwanie do zapłaty przyjdzie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 13:52
Jak dla mnie zależy też czy bank jest ugodowy i to może przyczynić się do domknięcia sprawy przez taką firmę oddłużająca. Wszystko jest sprawą indywidualną.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 14:30
Ok sprawa indywidualna, zgodzę się ale co jeśli ktoś ma dłuż w banku parę chwilówek wydzwaniają do niego a to komornik a to bank. Cały czas jakieś groźby że mi mieszkanie zajmą albo samochód.
Człowiek już się czuje zastraszony wiec jest łatwym celem dla takich firm. Pytanie czy są bardziej skuteczni czy mniej??
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 8:05
A czy to nie jest tak przypadkiem, że jest to kolejna zbędna usługa która ma na celu żerowanie na ludzkim nieszczęściu?
Nie wiem, po prostu pytam?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 9:49
ekunin napisał
A czy to nie jest tak przypadkiem, że jest to kolejna zbędna usługa która ma na celu żerowanie na ludzkim nieszczęściu?
Nie wiem, po prostu pytam?


Takie firmy zarabiają na tym że komuś pomogą. Nikt na świecie nie robi tego za nic. Człowiek jest tak stworzony aby czerpać korzyści.
Jeśli są firmy to jak najbardziej możecie z nich korzystać , jeśli chcą pomóc to dobrze. Bo gdyby takich firm nie było to ponad 50% ludzi albo by się wykończyło psychicznie albo lepiej nie myśleć.
Podpowiem jednam na co warto zwrócić uwagę jeśli korzystamy z ich usług.
Podstawowa sprawa to czytam dokładnie umowę czy niema ukrytych opłat, jeśli sami już nie myślimy to weźmy kogoś ze sobą aby nam pomógł, doradził. Natomiast najważniejsze aby dana firma nie pobierała od nas żadnych przedpłat przed uzyskaniem kredytu. Możecie zapłacić ale już po uzyskanym kredycie.
Pamiętajcie ludzie jedno "ZAWSZE JEST WYJŚCIE Z DANEJ SYTUACJI" i nie warto się poddawać tylko walczyć o swoje nawet jeśli w życiu zawaliłem, to nie znaczy że przegrałem całą Wojnę.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Monika Sołoducha

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 40 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:05
annonnse napisał
Wzięłam kredyt w banku ING i potem głupia ja nabrałam po 2 chwilówki by go spłacać. Nie wyrabiam z ratami w ING, jeszcze dojdą długi z chwilówek. Pętla gotowa, a chce się wykaraskać zanim mi wezwanie do zapłaty przyjdzie.



trzeba się zastanowić nad poszukaniem tańszej oferty niż w ING, jesli juz teraz sie nie wyrabiasz ze spłatą rat i do tego masz chwilówki to nie ma czasu, trzeba działać, szukać zanim się pogrążysz
Cytuj
Monika Sołoducha
KREDYTY POMOC DLA BIK
TEL 500212820
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 17:01
Myślałam, że będzie więcej negatywnych opinii, a tu widzę że nie jest to jakaś forma wyzysku tylko pomocy, pozostaje oczywiście kwestia pieniędzy.
Cytuj
Odpowiedź