• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Monika Sołoducha

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 40 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:35
Uważam, że żadna firma jak bardzo poważanie by się nie nazywała,nie rozwiąże problemów dłużnika
jedyne co mogą to zgranąć od takiego kase za sporządzenie pisma do banku, które i tak bank odrzuci jesli nie ma innych przesłanek
Sami możemy napisać do banku i nie kosztuje to ani 500 ani 300zł a ok 5 zł za znaczek pocztowy
Cytuj
Monika Sołoducha
KREDYTY POMOC DLA BIK
TEL 500212820
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:41
W tym COD to 400 zł, ale zależy od sprawy i wyczytałam na forach, że w trakcie trwania umowy mogą być naliczane dodatkowe opłaty.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:10
Te 500 zł to nie jest malo... I to za sporządzenie jedynie umowy dla wierzycieli. Sami możemy napisać takie pismo tak jak napisała tutaj pani Monika Sołoducha. Są fora internetowe, masz na nich ekspertów, którzy na pewno powinni Ci doradzić jak się za to wszystko skutecznie zabrać.
Firmy moim zdaniem powinny pobierać opłaty wyłącznie za skuteczność. Jeśli im się coś uda a nie za samo sporządzenie pisma.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.2.2015 12:10
Masz jeszcze proxime i też 400 zł. Była jakaś taka firma oddłużająca co oferowała chyba za 500 zł całą opiekę prawną na miesiąc, ale nie wiem co w sumie prawnicy mogą zrobić w miesiąc jeżeli na odpowiedzi od banku czeka się mniej więcej tyle.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:27
roczen napisał
Te 500 zł to nie jest malo... I to za sporządzenie jedynie umowy dla wierzycieli. Sami możemy napisać takie pismo tak jak napisała tutaj pani Monika Sołoducha. Są fora internetowe, masz na nich ekspertów, którzy na pewno powinni Ci doradzić jak się za to wszystko skutecznie zabrać.
Firmy moim zdaniem powinny pobierać opłaty wyłącznie za skuteczność. Jeśli im się coś uda a nie za samo sporządzenie pisma.

Nom właśnie wiem, ale jak pytałam na innych forach to każdy "ekspert" mówi by napisać do niego maila i żąda 200 zł. A dwa, słyszałam że w tych oddłużających firmach mają większa skuteczność bo prawnicy sporządzają takie pismo "profesjonalnie" i powołują się na jakieś paragrafy, znają pewnie jakiś schemat. Dlatego ogólnie założyłam ten wątek, bo siostra cioteczna korzystała z takiej pomocy i bank przychylił się do wniosku kancelarii, a gdy sama takie wnioski sporządzała to czekanie właśnie ten miesiąc na odpowiedź, która okazuje się odmowna. Chce zaoszczędzić czas i znaleźć jakąś w miarę tanią i skuteczną firmę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.2.2015 12:51
Czasami na prawdę warto jest zapłacić te 300- 500zł za pismo. Ja ostatnio dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym więc oddałam spr. do e- kancelarii bo sama nie napisała bym takiego pisma, musiałam się odwołać a w zasadzie wnieść sprzeciw do sądu A nakaz opiewał na kwotę 1292,00zł
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 17:12
500 zł za pismo? Chyba zart. Ale ze co niby zawiera taki dokument, ze samemu nie mozna tego sporządzić?
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 10:45
500 zł to bym nawet nie dała.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 12:07
strasznie wysokie sa te koszty. Ale jakos nie widze głosów zadowolonych klientów takich firm. Chyba nic nie zastąpi mądrego, doświadczonego doradcy.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 13:17
Ja również jestem zdania,ze 500 zł za takie pismo to bardzo dużó. Szczególnie, że zadłużona osoba powinna pilnować się z pieniędzmi.Zawsze jest jakieś rozwiązanie. Pisz na początku sama do banków, ewentualnie wybierz się do doradcy finansowego. W interesie banku jest to abyś spłaciła kredyt. W wielu przypadkach idą klientowi na rękę.
Cytuj
Odpowiedź