• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka w SKOKU

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 8:06
W SKOK-u pewnie dobrze Ci pójdzie. Oni są raczej życzliwie nastawieni do klientów i starają się we wszystkim pomóc. Koniecznie napisz jak poszło w tym starym banku. Mam podobny problem z BIK i zastanawiam się czy uda mi się z niego wybrnąć.Parabanki rzeczywiście lepiej omijać.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:27
Mam konto w SKOK-u i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest miła i życzliwa. Nigdy nie było problemu z załatwieniem czegokolwiek. Ostatnio brałam u nich pożyczkę na remont i też nie robili problemów. Wyliczyli mi dość dużą zdolność kredytową i pożyczyli tyle ile chciałam. Ogólnie mogę Ci polecić ten bank.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:23
Ja nigdy dotąd nie miałem dużej styczności ze SKOK-ami ale opinie o nich słyszałem dobre. Kiedyś płaciłem u nich rachunki bo brali niższą prowizję niż na poczcie. Od jakiegoś czasu jednak nie można płacić rachunków, a szkoda. Nie wiem jak jest tam z pożyczkami ale na pewno sprawdzają BIK.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:04
nie można tam płacić już rachunków?? Co Ty gadasz od kiedy? Moja mama jest klientem tego banku już od dłuższego czasu i właśnie płaci tam rachunki bo wychodzi taniej po za tym szybciej przychodzą pieniądze na wysłane przez nas konto. Płaciła chyba 2 tygodnie temu rachunki i nie było z tym problemu.
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:59
A może takich rachunków nie mogą płacić tam już osoby które nie mają tam konta a klienci robią to bez problemu. Sama swojego czasu wolałam iść do Skoku zapłacić rachunek bo wiedziałam ze szybciej dotrze mój przelew no i nie musiałam za to płacić tyle co na poczcie. I kolejka mniejsza :)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:27
Ja też słyszałam ze płacąc rachunki w skoku dużo mniej sie za to płaci niż na poczcie no i szybciej przechodzą przelewy. Ale o tym ze nie można już tam płacić to nie słyszałam. Ktoś orientuje sie dlaczego? Moze tylko w tym oddziale w którym chciałeś zapłacić nie było takiej możliwości
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 10:03
WspaniałaL napisał
A może takich rachunków nie mogą płacić tam już osoby które nie mają tam konta a klienci robią to bez problemu. Sama swojego czasu wolałam iść do Skoku zapłacić rachunek bo wiedziałam ze szybciej dotrze mój przelew no i nie musiałam za to płacić tyle co na poczcie. I kolejka mniejsza :)
Wszystko zalezy od tego w jakim SKOKu chcemy rachunki opłacać. np. jeśli zdecydujemy się na Kasy Stefczyka to na mocy zawartego porozumienia w oddziałach kasy będziemy mogli opłacać rachunki kilkudziesięciu wystawców i doładować licznik energii elektrycznej.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:29
Ja jeszcze w maju płaciłem rachunek za prąd i nie było problemu .Od jakiego czasu te placówki nie przyjmują rachunków ?.Przecież tylko oni pobierali tak niskie opłaty bo u mnie na poczcie biorą 2,50 , w banku spółdzielczym 2 zł. a tam było najtaniej .Może orjetujecie się czy wszystkie placówki SKOK zrezygnowały z tych usług?
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:10
Jak było by tak że wszystkie skoki zrezygnowały z takich możliwości to nie było by za ciekawie. Ja tak sobie opłacałem wszystkie rachunki właśnie w Skoku bo był blisko markety i przy okazji zakupów płaciłem rachunki a po za tym opłaty za wysłke były tam dużo niższe niż na poczcie polskiej.
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:52
Właśnie dobrze że w SKOKu można opłacić rachunki i za usługę zapłacić taniej .Bo obecnie poczta szaleje z opłatami tam to chyba już nikt nie chodzi skąd oni te stawki wymyślają .W SKOKu zawsze jesteśmy milo przyjęci a nie jak gdzie indziej z pretensją że przyszłaś i przeszkadzasz.
Cytuj
Odpowiedź