• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka w SKOKU

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:30
Pilnie potrzebuję pożyczki. Niestety żaden bank mi jej nie udzieli ze względu na moją historię w BIK (spłaciłam zaległy kredyt a mimo to dalej jestem w BIK). Zastanawiam się czy SKOKI sprawdzają BIK i zdolność kredytową? Mieliście już styczność z tym bankiem? Nie chcę brać chwilówki w żadnym parabanku bo wiem jak to się kończy. Nie mniej jednak potrzebuję pilnie gotówki. Proszę o pomoc.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 15:26
Tak, SKOKi również sprawdzają naszą historię w BIK, często jednak mają również bardziej liberalne podejście do klienta. polecam sprawdzić poszczególne SKOKi.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:46
W skoku będzie Ci zdecydowanie łatwiej niż w normalnym banku a już najłatwiej dostać pieniądze będzie Ci w jakimś parabanku. Ale wiadomo ze tam bedziesz miała bardzo wysoka prowizje. Jak martwisz sie historią BIK to chyba jedynym rozwiązaniem będzie ten parabank ale osobiście nie polecam CI się w to pakować.
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:27
W takiej sytuacji wszystkie parabanki i chwilówki stoją przed Tobą otworem. Nie wiem czy skok pójdzie Ci na rękę chociaż to też zależy w którym oddziale. Oni mimo tego ze są bardziej przychylni dla klientów mają też swoje wymagania które niestety trzeba spełnić.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 6:54
Spłaciłaś kredyt a mimo to nadal jesteś w BIK? Dlaczego nie zgłosisz tego do banku? Powinni zadbać o to by usunięto cię z BIK. Co do pożyczki w SKOKU to jest tak jak pisano wyżej. Sprawdzają BIK ale jest szansa, że łatwiej będzie Ci dostać kredyt niż w zwykłym banku. W chwilówki się nie pakuj.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 7:18
Zgadzam się z madzialenką. Leć do banku i wyjaśnij sprawę z BIK. Skoro spłaciłaś zaległości to powinni Cię stamtąd usunąć a wtedy kredyt w jakimkolwiek banku nie powinien być problemem. Ja jednak omijałabym SKOK-i na Twoim miejscu. Nie mam z nimi dobrych wspomnień, ale widzę, że inni ich tu polecają. Może coś się zmieniło u nich w ostatnim czasie;)
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:36
SKOK-i to nie są złe banki. Czasami można trafić na dobrą ofertę. Mój szwagier ma u nich konto i nie narzeka. Jakiś czas temu dali mu nawet kredyt mimo tego, że jest na rencie i nie pracuje. Myślę, że ty też nie będziesz miała problemów z kredytem:) Co do sprawy z BIK to musisz to wyjaśnić z bankiem w którym brałaś poprzedni kredyt.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:46
Myślę, że po wyjaśnieniu sprawy z BIK dostaniesz kredyt w SKOK-u bez problemu. Ja co prawda nigdy nie miałam styczności z tym bankiem ale słyszałam o nich sporo dobrego. Co do parabanków, korzystałam kiedyś z usług jednego z nich i nie było źle chociaż odsetki rzeczywiście mają wysokie.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 19:04
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Jutro z samego rana udam się do banku w którym miałam poprzednią pożyczkę i wyjaśnię sprawę z BIK. Następnie pójdę do SKOK-u zapytać czy mam u nich szansę na kredyt:) Zuzannanna dzięki za radę ale z pożyczek w parabankach nie chcę korzystać. Boję się, że gdybym miała problem z zapłatą to nie wyszłabym już z tego.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 23:58
Strasznie jestem ciekawa jak poszła Ci cała sytuacja. Jak tylko wrócisz z banku daj znać czy wyjaśniłaś sprawę z BIK i co powiedzieli Ci w Skok, choć ja do nich mam jakieś zaufanie wiec podejrzewam ze dobrze Ci pójdzie :)
Cytuj
Odpowiedź