• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na samochód na oświadczenie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:53
Słyszałem że kredyt na oświadczenie jest bardzo atrakcyjny , mamy uproszczoną całą procedurę .Ale co do tego mam wątpliwości ,starając się o taki kredyt jakich dokumentów potrzebujemy ?.Czy nasze dochody oraz wydatki związane z codziennym życiem musimy przedstawić ?.Jakie będzie oprocentowanie ? .
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 9:27
To prawda procedura jest uproszczona, wystarczy dowód osobisty i oświadczenie o dochodach, jednak pamiętajmy, że nasza zdolność kredytowa i historia bik zostanie sprawdzona. Również ograniczone są kwoty jakie na taki kredyt można otrzymać. Zaletą kredytów na oświadczenie jest przede wszystkim szybka realizacja.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

26.5.2014 9:48
Witam, kredyt na oświadczenie jest atrakcyjny pod kątem szybkości załatwiania, jednak często oprocentowanie jest wyższe (coś za coś), nie przedstawia Pan żadnych wydatków, chyba, że te, które idą na spłatę innych zobowiązań - te bank zawsze sprawdza.
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 19:25
Nawet nie wiedziałam ze kredyt na oświadczenie jest tak szybki w realizacji .Wiadomo każdy bank chce mieć pewność że będziemy w stanie spłacić dług więc musi sprawdzić naszą zdolność kredytową .Ale jak pracuje na pół etatu to czy mogę starać się o kredyt ,chodzi o kwotę 2 tysięcy ?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 23:54
Moim zdaniem nie masz niestey szans na kredyt jeśli pracujesz na pół etatu. A jeśli do tego masz męża i dzieci to już w ogóle możesz zapomnieć. Pozostaje Ci tylko wtedy jakiś parabank. Niestety w bankach jest tak że pracując na pół etatu bardzo ciężko jest o jakikolwiek kredyt.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 6:52
A jeśli pracuję na umowę zlecenie? Mam wtedy szansę na kredyt na oświadczenie? Właśnie zdałem prawko i chcę kupić samochód. Znajomy mówił mi, że z moją umową nie mam szans ale mu nie wierzę. Pracuję w jednej firmie już dwa lata i nigdy nie brałem żadnych pożyczek.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 8:56
62miko napisał
A jeśli pracuję na umowę zlecenie? Mam wtedy szansę na kredyt na oświadczenie? Właśnie zdałem prawko i chcę kupić samochód. Znajomy mówił mi, że z moją umową nie mam szans ale mu nie wierzę. Pracuję w jednej firmie już dwa lata i nigdy nie brałem żadnych pożyczek.
Umowa zlecenie może być pewnym utrudnieniem, ale zależy to od wysokości kredytu i ogólnej polityki kredytowej banku. Ważny jest również okres obowiązywania tej umowy i jej ciągłość.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mycha566

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:35
Banki obecnie zwracają dużą uwagę na zatrudnienie oraz czy nie posiadasz innych długów .Ja przekonałam się sama na sobie nie mam długów ale pracuje na pół etatu i w żadnym banku nie chcieli mi udzielić kredytu .Banki też chcą mieć pewność że jesteś w stanie im spłacić kredyt .Nic nie pomorze tłumaczenie że tylko na pół etatu jesteś zarejestrowana a pracujesz na cały etat ,oni potrzebują dokumentu .
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:22
A no własnie mój znajomy miał identyczną sytuacje. Chciał wziąć kredyt na samochód ale na papierku ma że pracuje tylko na pół etatu. Mimo tego ze w banku była bardzo miła Pani i rozumiała jaka jest sytuacja to z góry powiedziała mu ze ma nikłe szanse na to ze dostanie kredyt.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:52
Przez te umowy śmieciowe człowiek nic nie może załatwić:( Ja mam umowę zlecenie i byłam wczoraj w banku zapytać o kredyt na remont mieszkania. Nie mam szans bo za krótko pracuję (rok). Dodam tylko, że znajoma, która pracuje również na zlecenie po roku miała zdolność kredytową 20 tysięcy. Od czego to wszystko zależy?
Cytuj
Odpowiedź