• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tani kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:19
Według mnie nie ma czegoś takiego jak tani kredyt gotówkowy. To wszystko tylko ładnie wygląda na papierku ale jak sie tak człowiek zagłębi bardziej w to co mają do zaoferowania to głowa mała. Te wszystkie druczki, tajemnicze opłaty. Końcem końców i tak wychodzi jak normalny kredyt.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:40
Zdecydowanie zgadzam się z poprzedniczką. Kto z nas widział coś takiego jak tani kredyt gotówkowy. Moim zdaniem to ma tylko ładny tytuł, później ukryte koszty sprawiają że taki tani kredyt staje się normalny a czasem nawet droższy. Wystarczy zapoznać sie z niektórymi ofertami.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:23
Ja tam po ciuchu wierze że jednak coś takiego jest. Trzeba tylko dobrze poszukać, przecież tyle banków ma bardzo ciekawe oferty. Juz raczej minęły czasy kiedy mogli ukrywać coś w umowach małym druczkiem bo większość osób czyta teraz bardzo szczegółowo każdą umowe przed podpisaniem.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:19
Może i masz racje, teraz wiele banków już zwraca uwagę na to jak Tworzy umowe. Wielu klientów przed podpisaniem szczegółowo ją czyta a gdyby coś było nie tak pytają albo rezygnują. To nie te czasy kiedy ludzie bezmyślnie wszystko podpisywali.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:34
Zdecydowanie się z wami zgadzam, wiele banków w swojej ofercie ma własnie tanie kredyty. Mnie zawsze zastanawiało na czym taki kredyt polega i jakie są zasady otrzymania tego kredytu. Pewnie łatwo nie jest ale gdzie w dzisiejszych czasach za nic dają nam pieniądze.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:57
A ktoś z was korzystał z takiego taniego kredytu gotówkowego? Wiecie na jakiej jest to zasadzie i czym sie różni od takiego zwykłego kredytu? bo ja bym chyba była bardzo zainteresowana.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:38
Na czym polega tani kredyt gotówkowy ,gdzie można go dostać ,na jakich warunkach ?Jak się orjetujecie to powiedzcie bo bardzo mnie to zainteresowało .Sam jestem w dość trudnej sytuacji i chętnie bym skorzystała jak tylko warunki były by dobre.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 8:39
Klarisa napisał
Na czym polega tani kredyt gotówkowy ,gdzie można go dostać ,na jakich warunkach ?Jak się orjetujecie to powiedzcie bo bardzo mnie to zainteresowało .Sam jestem w dość trudnej sytuacji i chętnie bym skorzystała jak tylko warunki były by dobre.
Drodzy Panstwo, jeszeli chodzi o bankowe produkty "tanie kredyty", to w większości przypadków są to ich nazwy własne. Tani kredyt z kontem proponuje Eurobank, Tanią pożyczkę gotówkową Bank BGŻ. Jeżeli chodzi o to czym są one faktycznie, to trzeba przyznać że są to oferty standardowych kredytów gotówkowych. A czy są tanie? Proponuje dokladnie zapoznac się z ofertą, moze się okazać, że produkty sa "tanie" tylko z nazwy.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:32
HaniaHania co ty mówisz ze sa nie do spełnienia? może ty jakoś za mało zarabiasz, bo przecież banki nie rzucałyby wymogów z niega - przecież im też zalezy na tym żeby to się kreciło ;) warunki są jakie są tak naprawde i wszystko wg mnie zależy od sytuacji ekonomicznej na świecie :) A powtórze sie jeszcze: w tym peka sa ktos brał kredyt gotówkowy ?
Cytuj
be free like a child
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:57
Mój brat brał jakiś czas temu kredyt gotówkowy BZ WBK i chyba jest zadowolony. Z tego co mi mówił warunki umowy ma świetne. Raty też nie są wysokie. Gdybym mogła sama bym się o taki kredyt postarała. Niestety nie wiem jak jest w PKO. Ludzie niby chwalą ten bank ale nikt z moich bliskich z niego nie korzysta, więc się za bardzo nie mogę wypowiedzieć.
Cytuj
Odpowiedź