• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tani kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 9:15
Poszukuję jakiegoś dobrego i przede wszystkim taniego kredytu gotówkowego. CO poradzicie?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 9:16
Banki prześcigają się w promowaniu kredytów z niskim oprocentowaniem. Pamiętajmy jednak, że oprocentowanie to nie jedyny koszt kredytu. Banki pobierają opłaty takie jak: opłata przygotowawcza czy prowizja za przyznanie kredytu.Czasami konieczne jest także wykupienie ubezpieczenia. Dlatego proponujemy przejrzeć oferty na comperia.pl. Jedną która wydaje się obecnie korzystniejsza jest oferta Deutsche banku. Z oprocentowaniem 7,9 proc., (rzeczywiste 9,91proc.) Jenak otrzyma Pan kwotę jedynie do 50 tys.zł.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

30.4.2014 9:18
Zależy na jaki okres, jak dużo chcesz pożyczyć. Warto nawet, żeby mniej więcej wiedzieć skorzystać z porównywarki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.4.2014 9:19
Słyszałem, że dobrą ofertę ma teraz BNP Paribas. Wszędzie są reklamy tego kredytu i kredytu na samochód.
Cytuj
bemich

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 10:37
reklama to tylko reklama - nic nie wnosi
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.4.2014 11:20
RRSO 9,23%, to chyba nie najgorzej.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 9:15
my jak braliśmy na ślub to udaliśmy się do krakowskiego banku spółdzielczego - mieli tam dobre warunki i w dwa dni załatwiliśmy wszystkie formalności :) ale wiadomo to był króciutki kredyt bo wzieliśmy w czwartek a w poniedziałek spłaciliśmy :) teraz chcemy pozyczyć jakieś 30 tysięcy na mały remoncik i też sie zastanawiam czy w moim banku czyli pko sa czy może gdzieś indziej ?
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2014 10:20
teraz ING ma dobra oferte pozyczki, bez prowizji, maksymalnie na 8 lat, do 160 000zł, oprocentowanie coś ponad 8 proc.
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 8:50
Ja brałem gotówkowy ostatnio w BNP Paribas, mialem tam konto wiec dostalem niezle oprocentowanie. Nie trzeba wykupowac ubezpieczenia, tak jak to ostatnio zcesto bywa.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:24
no wlasnie z tym ubezpieczeniem to roznie jest.. kolezanka wzieła kredyt na mieszkanie i takie ubezpieczenie kazali jej zapłacić że szok.. a czy ktoś ma doświadczenie z pko sa ? bo tam mam konto ale u nich nigdy nie brałam tj pisalam narazie odkupac nie miałam takiej potrzeby :p
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź