• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt do spłacenia za jakiś czas

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:39
Czy jakieś bank oferuje kredyty z odroczeniem spłaty? Chodzi mi o coś takiego jak kredyty studenckie, które spłaca się dopiero po studiach, czy są takie produkty dla nie-studentów, które można zacząć spłacać dopiero po kilku miesiącach czy roku? Najlepiej dla firmy, żeby można było zacząć go spłacać później?
Cytuj
kulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:03
Nie słyszałam nigdy o takiej możliwości i nie wydaje mi się żeby taka istniała, bo banki nie mogą przewidzieć zdolności kredytowej osoby za kilka miesięcy... A tez jeśli chodzi o firmę to nie wiadomo jak będą wyglądały obroty za jakiś czas.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 10:12
kokardova napisał
Czy jakieś bank oferuje kredyty z odroczeniem spłaty? Chodzi mi o coś takiego jak kredyty studenckie, które spłaca się dopiero po studiach, czy są takie produkty dla nie-studentów, które można zacząć spłacać dopiero po kilku miesiącach czy roku? Najlepiej dla firmy, żeby można było zacząć go spłacać później?
Zawsze możesz liczyć na wakacje kredytowe, albo negocjować z bankiem.
Cytuj
różowiutka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 21:51
Ale chyba nie ma takiej pewności, że od razu dostanie sie odroczenie kredytu. Przynajmniej ja o czymś takim nie słyszałam. A na co potrzebny Ci ten kredyt? Być może są inne produkty, które odpowiadały by rodzajowi Twojej działalności, takie jak np. kredyt kupiecki?
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:31
No własnie kredyt kupiecki byłby dobrym rozwiązaniem, ale wszystko zależy jakiego rodzaju ma to byc działalność. Są też kredyty z dofinansowaniem dla nowych firm chyba, może porozglądaj się też za takim rozwiązaniem
Cytuj
Odpowiedź