• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 11:56
Gosiunia napisał
Renata Grochowska napisał
Oczywiście zawsze lepiej jest płacić własnymi pieniędzmi a nie zaciągać kredyty. Szczególnie w przypadku zagranicznych wakacji, które nie są niezbędne, które można spędzić taniej np. w kraju, a na droższe wczasy wyjechać za rok. Statystyki wskazują, że wcale nie tak dużo ludzi zadłuża się na wyjazd wakacyjny, częściej np. na remont czy sprzęt domowy.


No tak bo bez wakacji można przeżyć, a bez lodówki czy pralki już trudniej. Biorąc pod uwagę moją rodzinę, właśnie na sprzęty różnego rodzaju z reguły biorą kredyty.
Ludzie biora na to czego w danej chwili potrzebuja. Co to kogo obchodzi, inna sprawa jest ze te "preferencyjne oferty bankow" dosc czesto sa klamliwe i wcale nie bardziej atrakcyjne.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:57
Ja nigdy nie wzięłam i nie zamierzam brać kredytu na wakacje. Bo niby po co? Skoro byłoby mnie stać na spłacanie rat to równie dobrze mogę zacząć np. od teraz odkładać po 200 złotych na przyszłoroczne wakacje. Takie rozwiązanie wydaje mi się o wiele lepsze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.9.2014 13:25
Wakacje się skonczyly. kto z was wzial kredyt na wakacje? :)))))))
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:22
Ja nie brałam:) Zdecydowaliśmy się na wczasy pod namiotem i wyszło nas ponad połowę taniej. Więc byliśmy na wakacjach i nie wzięliśmy kredytu. Dla nas idealnie:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.9.2014 14:17
u mnie tez obylo sie bez kredyty, nie potzrebny byl, bo nigdzie sie nie wybieralem :D
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:50
Gość napisał
u mnie tez obylo sie bez kredyty, nie potzrebny byl, bo nigdzie sie nie wybieralem :D


No widzisz i dzięki temu teraz jesteśmy wolni od spłacania rat. Mnie to bardzo cieszy bo czeka mnie remont i tutaj już nie obejdzie się bez kredytu:)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:39
Gosiunia napisał
Gość napisał
u mnie tez obylo sie bez kredyty, nie potzrebny byl, bo nigdzie sie nie wybieralem :D


No widzisz i dzięki temu teraz jesteśmy wolni od spłacania rat. Mnie to bardzo cieszy bo czeka mnie remont i tutaj już nie obejdzie się bez kredytu:)
Moim zdaniem przesadzacie, ja co prawda nie brałem kredyty, ale jeśli byłaby taka potrzeba to wziąłbym. Wszystko zależy od sytuacji.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:09
Radek napisał
Gosiunia napisał
Gość napisał
u mnie tez obylo sie bez kredyty, nie potzrebny byl, bo nigdzie sie nie wybieralem :D


No widzisz i dzięki temu teraz jesteśmy wolni od spłacania rat. Mnie to bardzo cieszy bo czeka mnie remont i tutaj już nie obejdzie się bez kredytu:)
Moim zdaniem przesadzacie, ja co prawda nie brałem kredyty, ale jeśli byłaby taka potrzeba to wziąłbym. Wszystko zależy od sytuacji.


No oczywiście, że tak. Ale tak naprawdę po co pożyczać skoro można się bez tego obejść? Zawsze mnie zadziwiają ludzie, którzy żyją od pożyczki do pożyczki. Niesamowite to jest.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:16
Gosiunia napisał
Radek napisał
Gosiunia napisał


No widzisz i dzięki temu teraz jesteśmy wolni od spłacania rat. Mnie to bardzo cieszy bo czeka mnie remont i tutaj już nie obejdzie się bez kredytu:)
Moim zdaniem przesadzacie, ja co prawda nie brałem kredyty, ale jeśli byłaby taka potrzeba to wziąłbym. Wszystko zależy od sytuacji.


No oczywiście, że tak. Ale tak naprawdę po co pożyczać skoro można się bez tego obejść? Zawsze mnie zadziwiają ludzie, którzy żyją od pożyczki do pożyczki. Niesamowite to jest.
Taki styl zycia. Jesli splacaja te pozyczki to ok. Gorzej, gdy nie i np. wchodzi im komornik. Czesto sie slyszy o takich sytuacjach. Ja rozumiem, jesi to wynika z ciezkiej sytuacji zyciowej, ale jesli zadluzenie jest z glupiej przyczyny to sami sa sobie winni i o umorzeniach nie powinno byc mowy.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 15:16
kazik napisał
Gosiunia napisał
Radek napisał
Moim zdaniem przesadzacie, ja co prawda nie brałem kredyty, ale jeśli byłaby taka potrzeba to wziąłbym. Wszystko zależy od sytuacji.


No oczywiście, że tak. Ale tak naprawdę po co pożyczać skoro można się bez tego obejść? Zawsze mnie zadziwiają ludzie, którzy żyją od pożyczki do pożyczki. Niesamowite to jest.
Taki styl zycia. Jesli splacaja te pozyczki to ok. Gorzej, gdy nie i np. wchodzi im komornik. Czesto sie slyszy o takich sytuacjach. Ja rozumiem, jesi to wynika z ciezkiej sytuacji zyciowej, ale jesli zadluzenie jest z glupiej przyczyny to sami sa sobie winni i o umorzeniach nie powinno byc mowy.


Dokładnie. Moi sąsiedzi też żyją od pożyczki do pożyczki. Co prawda spłacają ale tylko jedno z nich pracuje, aż strach pomyśleć co się stanie gdy temu pracującemu coś się stanie. Nie wiem z czego będą je spłacać.
Cytuj
Odpowiedź