• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 16:09
Zauważyłam, że wszystko dookoła biorą kredyty na wakacje, czy Wy też takie bierzecie? Opłaca się go brać, czy lepiej samemu odłożyć po trochu?
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 9:00
Tutaj raczej-na tym forum z tego co czytam to te oferty sa naciągane, zwykle kredyty gotówkowe a nazywają sie preferencyjne na wakacje.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:49
taki czas cóż zrobić :D ja bym na twoim miejscu odłożyła i na spokojnie jechała a nie martwiła sie ze bede spłacac głupie wakacje przez 2 lata :P
Cytuj
be free like a child
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 12:05
ludzie mają różne zdanie, ja na przykład wolałabym odłożyć niż na rozrywkę zaciągać kredyt. Rozumiem, na dom, samochód czy inne takie ale nie na wakacje, które trwają z 2 tygodnie, a kredyt trzeba potem spłacać dłużej... żal by mi było oddawać pieniądze z wypłaty już potem, gdy nic bym z nich nie miała. Zamiast spłacać parę miesięcy po wakacjach wolałabym kilka miesięcy wcześniej zacząć odkładać.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 15:02
Muszą Państwo pamiętać, że oferty zawsze różnią się od siebie, tak zebysmy mogli dopasować najlepszą pod wieloma względami. Zapraszam do skorzystania z naszej porównywarki http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe/kredyt-na-wakacje. Pomoże ona na pewno dokonać najlepszego wyboru.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 7.8.2014 15:05
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:51
Według mnie, branie kredytu tylko po to zeby pojechać na wakacje nie ma najmniejszego sensu. Bo co z tego ze my pojedziemy gdzieś na tydzień i bedziemy odpoczywać, jak późnej przez rok czy dwa musimy to spłacać.
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 12:29
uważam jak poprzednicy. kredyt tego rodzaju to przesada, wolałabym odłożyć wcześniej niż spłacać później, chociaz pewnie długo odkładane pieniążki wolalabym w coś zainwestować niż wydać na jeden czy dwa tygodnie urlopu
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 14:05
Oczywiście, że kredyt jest totalnie bez sensu. Niby wszyscy naokoło biorą kredyty a potem marudzą ile to mają raty co miesiąc. Nie mam pieniędzy, nie jadę, albo wybieram taką opcje wakacji na jaką mnie stać i tyle w tym temacie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 8:57
Oczywiście zawsze lepiej jest płacić własnymi pieniędzmi a nie zaciągać kredyty. Szczególnie w przypadku zagranicznych wakacji, które nie są niezbędne, które można spędzić taniej np. w kraju, a na droższe wczasy wyjechać za rok. Statystyki wskazują, że wcale nie tak dużo ludzi zadłuża się na wyjazd wakacyjny, częściej np. na remont czy sprzęt domowy.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:39
Renata Grochowska napisał
Oczywiście zawsze lepiej jest płacić własnymi pieniędzmi a nie zaciągać kredyty. Szczególnie w przypadku zagranicznych wakacji, które nie są niezbędne, które można spędzić taniej np. w kraju, a na droższe wczasy wyjechać za rok. Statystyki wskazują, że wcale nie tak dużo ludzi zadłuża się na wyjazd wakacyjny, częściej np. na remont czy sprzęt domowy.


No tak bo bez wakacji można przeżyć, a bez lodówki czy pralki już trudniej. Biorąc pod uwagę moją rodzinę, właśnie na sprzęty różnego rodzaju z reguły biorą kredyty.
Cytuj
Odpowiedź