• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do mailingów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 8:01
Szukam programu do wysyłania newsletterów i maili reklamowych. Możecie mi coś polecić? Fajnie by było gdyby program był darmowy:) Szukam czegoś od tygodnia ale nie mogę znaleźć nic godnego uwagi. Znajomy polecał mi freshmail ale nie jestem przekonana. Polecicie coś?
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:53
znajomy używa sendicate, ale nie jest to w pełni darmowe - zależy jaką masz listę subskrybentów. z tego co słyszałam w przypadku akurat sendicate jest 500 subskrybentów i 1000 newsletterów w miesiącu za darmo. jeśli chodzi o freshmail, to jest to rozwiązanie chyba najpopularniejsze i darmowe - do 2000 wysłanych maili w miesiącu. ciężko jest znaleźć coś całkowicie darmowego i jednocześnie odpowiadającego naszym wymaganiom.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:56
Ja bym na Twoim miejscu korzystała z freshmail. Miałam kiedyś ten program i byłam bardzo zadowolona. 2000 wiadomości w zupełności mi wystarczyło (nawet nie przekraczałam tej listy w miesiącu). Po jakimś czasie jednak zrezygnowałam z mailingu na rzecz pozycjonowania i bannerów reklamowych.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:16
U Nas sprawdza się admailer ale zanim na niego trafiłam sprawdziłam dużo różnych programów. Na Twoim miejscu poświęciłabym trochę czasu i przetestowała różne programy. Najlepiej zrób sobie listę tych programów i sprawdzaj je po kolei. Na pewno jakiś ci się spodoba.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:32
Ja też sporo słyszałam o admailer , osobiście z niego nie korzystałam ale z tego co piszą na internecie to bardzo fajny program. A może poszukaj sobie kilku, przetestuj sama i zobacz ktory będzie Ci najbardziej odpowiadał. Tak chyba najlepiej coś wybierzesz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 17:37
Jeżeli lista Ci przekroczy 1000 maili to gorąco Ci polecam MailerLite. Program banalnie prostu i ma wszystkie potrzebne funkcje.

A próbowałeś MailChimpa, z tego co wiem to mają darmowo do 2000 maili, trochę system skomplikowany, ale za free to pewnie sobie poradzisz
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 19:42
Ja używam Multi Mailera i jetem nim zachwycona. Na początku wcale nie podobało mi się rozsyłanie maili bo uważałam to za nachalną reklamę ale z czasem stwierdziłam że to się naprawdę opłaca. Obecnie 40% moich klientów pozyskuję poprzez maile, myślę że to sporo.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:47
Ja mam freshmail i mi wystarczy. Nie wysyłam dużej ilości maili bo ta forma reklamy mi nie odpowiada. Sama nie znoszę reklam na poczcie więc z szacunku do klientów nie będę zaśmiecać ich kont. Już nie raz klientki dziękowały mi że nie zarzucam ich mailami. Jak chcą otrzymywać info z nowościami na stronie to się zgłaszają:)
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:25
U mnie świetnie sprawdzał się Multi Mailer ale zrezygnowałam z niego bo stwierdziłam, że nie będę nikomu zaśmiecała poczty. Mój sklep i tak ma wystarczająco dużo klientów których zdobywam poprzez pozycjonowanie strony, rabaty i reklamę w gazecie.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:19
Zainstaluj sobie freeboot lub freshmail. Miałem jeden i drugi program i byłem zadowolony. Od jakiegoś czasu korzystam z phpmailer ale nie wiem czy go nie zmienię bo mnie zaczyna denerwować. Najlepszy ze wszystkich był freshmail:)
Cytuj
Odpowiedź