• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do mailingów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:09
Nigdy nie rozsyłałam maili z reklamami więc za bardzo nie pomogę. Mogę jedynie napisać, że według mnie taka forma reklamy jest okropna. Osobiście nie znoszę jak ktoś zaśmieca mi pocztę bezsensownym spamem. Już lepiej zainwestować w reklamę na fb lub pozycjonowanie.
Cytuj
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:42
Dziękuję Wam bardzo za propozycje:) Nawet nie wiedziałam, że jest tyle darmowych programów. Postanowiłam przetestować wszystkie po kolei i na końcu wybiorę ten najlepszy. W inne formy reklamy również mam zamiar zainwestować ale to za jakiś czas.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:51
Ja używam freshmail. Ma wiele możliwości i jest przede wszystkim darmowy. O innych programach nie słyszałam... Najlepiej będzie jak zrobisz tak jak napisałaś i przetestujesz każdy program po kolei:)
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:04
Ja mam po prostu listę i rozsyłam, szukacie specjalnych narzędzi. to ma sens? Pytam, bo może faktycznie wasza strategia jest skuteczniejsza.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:25
kamil, wydaje mi sie że przez taki program mailingowy dużo łatwiej to idzie i bo tak jak masz swoja liste i rozsyłasz maile to niby też jest sposób ale w taką metoda chyba inni moga zobaczyć do jakich jeszcze maili to wysłałeś.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:22
mania napisał
Nigdy nie rozsyłałam maili z reklamami więc za bardzo nie pomogę. Mogę jedynie napisać, że według mnie taka forma reklamy jest okropna. Osobiście nie znoszę jak ktoś zaśmieca mi pocztę bezsensownym spamem. Już lepiej zainwestować w reklamę na fb lub pozycjonowanie.
Nie zawsze jest to spam, chociaż możliwe, że w większości przypadków owszem. Ja jestem stałą klientką w kilku sklepach internetowych i sama zgłosiłam się do Newslettera - wszelkie promocje i aktualnie trwające akcje mam na bieżąco, nie muszę pamiętać, by wchodzić na stronę regularnie i sprawdzać czy jest coś nowego. To się sprawdza również w przypadku obserwowanych blogów, ale te z kolei same oferują taką możliwość, autor bloga nie musi się z tym męczyć.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 15:01
Dla mnie ten mailing to niepotrzebna sprawa, człowiek gdzieś raz wyrazi zgode, a potem dostaje miliardy maili. Ani się z tego wypisac, ani co. Spam i tyle.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:17
zdecydowanie freshmail :) miałam zajecia z jego własciicelem i bardzo mi sie sposobał ten program - prosty intuicyjny i naprawde fajny do mierzenia skutecznosci maillingu :)
Cytuj
be free like a child
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:06
Nie wiem czy znajdziesz darmowy program, który byłby na tyle dobry żeby Cię zadowolił. Czasami lepiej zapłacić i mieć pewność, że maile będą dochodziły a całość będzie działała jak należy.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:47
Nie wiem czy znajdziesz taki program darmowy. Z mojego doświadczenia wynika, że czasami lepiej zapłacić niż się denerwować czy e-maile doszły czy też nie, albo czy w ogóle wyszły z poczty. Jak coś robić to robić to profesjonalnie.
Cytuj
Odpowiedź