• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Reklama na fb

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:39
Od dłuższego czasu prowadzę bloga i jest on dość popularny. Założyłam niedawno funpage na fb i zauważyła, że można promować swoją stronę. Niestety to trochę kosztuje i zastanawiam się czy warto? Zdobędę w ten sposób więcej czytelników? Korzystaliście już z takiej formy reklamy? Chciałabym by blog kiedyś stał się moim źródłem dochodu.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 11:14
Wg mnie warto. Takie reklamy docierają do bardzo wielu osób, i o ile hasło czy też zdjęcie jest chwytliwe - sukces gwarantowany. Czytałam kiedyś wywiad z panem zajmującym się zawodowo promocją stron internetowych i mówił, że największy sukces przyniosła mu reklama właśnie na fejsie - Napis ''Ferdynand Kiepski nie żyje'' ze zdjęciem aktora, mimo, że reklamowana strona nie miała nic z tym wspólnego. Poza tym jeśli chodzi o FB, to tam działa reakcja łańcuchowa - Ty klikniesz w ''lubię to'', komuś wyświetli się to na tablicy, też go zainteresuje, też kliknie, wyświetli się komuś innemu i tak dalej i tak dalej.
Cytuj
PrimaBalerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 16:06
Jeśli Twój blog jest często odwiedzaną strona i masz stałych bywalców, zorganizuj konkurs - możliwość otrzymania czegoś za darmo najlepiej zachęca ludzi. Wiele blogów zyskuje odwiedziny dzięki temu. W konkursach wszelkie zagrania są możliwe - poproś o polubienie fanpejdża, udostępnienie info o konkursie - ktoś ze znajomych osoby, która kliknęła wejdzie, potem następna osoba i następna. Na początek dobrze jest wypróbować sposoby bezinwestycyjne, tak na wszelki wypadek.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 18:45
No pewnie że poczekaj z tym bo mieć farmę "like" to nie sztuka. Sztuką jest mieć więcej czytelników. A w końcu właśnie to chcesz uzyskać. Rozumiem, że chcesz zainwestować bo jak wiadomo kto nie próbuje nie zyskuje. Ale tak jak mówiła PrimaBalerina zachęć ich jakoś. to czysty chwyt marketingowy. Skoro masz bloga zawsze możesz znaleźć sponsora konkursu. W zależności od tego o czym jest Twój blog.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 16:46
Dla bloga dobrym rozwiązaniem jest Facebook i warto wydać troszkę na reklamę, tym bardziej, że masa ludzi dziennie spędza tam godziny, Jeśli na Twoim blogu już odbywa się ruch, jego tematyka na pewno zadziała też na innych ludzi, więc śmiało możesz "ryzykować" z reklamą. Na pewno Ci się opłaci, tym bardziej, że zamierzasz na blogu zarabiać.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:45
Znam dziewczynę, która ma funpage swojego bloga i zainwestowała w reklamę na fb. Obecnie ma ponad 9 milionów wejść na blogu i ok 200 tysięcy fanów na fb. Zauważyłam, że największą popularnością cieszą się blogi na których jest dużo zdjęć a mało treści... Ludziom się chyba czytać nie chce.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:27
na pewno zdobędziesz ruch i lajki na funpagu tylko musi sie to potem przełozyć na ruch na blogu i zysk z tego ruchu - a jak zarabiasz na blogu poprzed adtaily czy w jakiś inny sposób ?
Cytuj
be free like a child
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:24
Jak masz bloga ktory zainteresuje innych to mozesz inwestować w taka reklame , chociaż moim zdaniem najlepszą reklamą jest nasza praca i jak zaczniesz robić cos co zainteresuje innych to ludzie sami do Ciebie przyjdą. Może wstrzymają sie troche z inwestycja w tą reklame na FB
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:07
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi. Postanowiłam wypróbować te reklamy na FB. Mam odłożone trochę pieniędzy więc je zainwestuję. Na początku przez miesiąc a później zobaczę jak będzie, może akurat przybędzie mi czytelników a pieniądze się zwrócą:)
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:02
No i super! Reklama na fb jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie klientów. Teraz praktycznie każdy ma tam konto:) Ja na razie pracuję nad firmową stroną na fb i też myślę o wykupieniu reklamy.
Cytuj
Odpowiedź