• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Biuro rachunkowe na co zwrócić uwagę ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JacekG

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 9:15
Od dłuższego czasu rozglądam się za dobrym biurem rachunkowym .Moje pytanie brzmi na co zwracać uwagę przy wyborze takiej firmy ?.Proszę o jakieś sugestie które macie ze swojego doświadczenia .Nie chcę żadnej Pani która będzie wykonywała w domu tylko takie biuro z prawdziwego zdarzenia. Gdzie szukać opinii o biurach rachunkowych?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 12:14
W takim biurze z prawdziwego zdarzenia to tez nieźle zapłacisz, lepsza jest zaufana księgowa, która zawsze pomoże. Popytaj znajomych. Możliwe, ze ktoś w twojej okolicy zna kogoś dobrego.
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:03
Jeśli masz kase na biuro rachunkowe z prawdziwego zdarzenia to jak najbardziej jest to dla Ciebie, tylko licz się z tym że nieźle szarpną Cie po kieszeni, a taka Pani która liczy sobie wszystko w domu jest chyba bardziej zaufana i zdecydowanie mniej weźmie za swoje usługi niż inni.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 9:41
tak często Panie zaufane biorą do domu i prowadzą księgowość .A nie zastanowiliście się że wtedy wszystkie dokumenty podpisuje właściciel i w razie pomyłki on odpowiada .Moim zdaniem lepiej znaleźć dobre biuro rachunkowe w razie pomyłki oni odpowiadają a drugim plusem jest to że osoby pracujące w takim biurze na bieżąco śledzą zmiany w przepisach i mają szeroką wiedzę .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.6.2014 12:52
Jestem osobą prowadzącą Biuro Rachunkowe od 13 lat i Profesjonalne Biuro nie zawsze musi być drogie, teraz jest duża konkurencja na rynku i często Biura obniżają swoje ceny co niekoniecznie wiąże się ze złą jakością usług. Na pewno ceny w mniejszych miejscowościach są niższe niż w dużych miastach ale często też osoby z biura przyjeżdżają po dokumenty. Przede wszystkim sprawdzaj czy właściciel biura posiada licencję MF na prowadzenie księgowości. Umów się na rozmowę i wywnioskujesz czy dana osoba zna się dobrze na tym co robi, przygotuj sobie wcześniej pytania dotyczące informacji podatkowych jakie chciałbyś wiedzieć i zobaczysz czy będzie Cię zbywała czy kompleksowo omówi i wytłumaczy Ci różne warianty podatkowe i możliwości np. wyboru opodatkowania
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:40
JacekG jak chcesz to kolezanka ktora ma biuro rachunkowe niedługo rusza z mobilnym biurem - tak naprawde nie ma znaczenia czy ona to robi w domu czy w biurze liczy sie jakosc. czesto jej pomagam przy rozliczeniach kwartalnych i wierz mi w domu tak samo sie pracuje jak w biurze, a przynajmniej jest oszczednosc na wynajmie :) a jak chcesz koniecznie takis super specjalistow to moze popatrz na infakt juz kilka razy mi oferowali swoje uslugi z pełną księgowością :) nie wiem czy wychodzilo tam cos kolo 200-300 zł / mc
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:29
tylko nie zawsze na danym rynku jest konkurencja. Wtedy takie biura mają ceny z kosmosu i płącimy za ich usługi jak za przysłowiowe zboże. Wiem bo w mojej okolicy swojego czasu tylko jedna osoba zajmowała sie takimi rozliczeniami i ceny miała takie że głowa mała.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:12
Najlepiej brać biura z polecenia. Ja nie mogłabym zaufać pierwszej lepszej firmie, więc jeżeli masz możliwość popytania znajomych czy może zaprzyjaźnionych firm to tak najlepiej szukać, ja tak też szukałam
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 9:19
Wydaje mi się, że jak już firma pracuje jako biuro rachunkowe to zna się na rzeczy. Warto sprawdzić kiedy została założona, skoro utrzymuje się na rynku wydaje mi się, że jest w porządku, ja bym pewnie nie ufała firmom nowo otwartym, chyba że takie biuro założyłaby moja była księgowa, którą już bym znała i wiedziała, że osoba rzeczywiście wie co i jak.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:19
Warto popytać znajomych z firm czy korzystają z tego biura, sprawdzić jego wiarygodność, zobaczyć jak pracują czy są rzetelni. Mi najbardziej zależałoby na tym, żeby było do porządku zrobione wszystko i na czas.
Cytuj
Odpowiedź