• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Biuro rachunkowe na co zwrócić uwagę ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:52
Dokładnie musisz popytać w innych firmach kto ich obsługuje. Patrz też na staż firm czy często zmieniają księgowe (można zawsze podpytać) jeżeli tak to możesz dać sobie z nimi spokój bo prawdopodobnie po prostu źle im płacą.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 17:06
ja mam bardzo fajna ksiegowa kolezanke i kobieta zna sie na rzeczy jest bardzo skrupularntna i potrafi oddzielic kiedy gadamy o duperelach a kiedy pracujemy - kiedys jej pomagalam w ksiegowaniu i naprawde wiem ze moge na nia liczyc, taka ksiegowa to skarb :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 15:39
sprawdź doświadczenie biura, referencje i jakieś certyfikaty. Ja znalazłam kiedyś biuro bde constans i jestem zadowolona z nich. Działają zdalnie, więc nie ma problemu z miejscem, a naprawde to grupa dobrych fachowców
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.12.2014 16:28
Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości oferując kompleksową obsługę mikro- i makroprzedsiębiorstw. Zajmujemy się m.in.: - Księgowością - Sprawozdaniami finansowymi. - Deklaracjami Wyszliśmy naprzeciw klientowi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się całe spectrum usług księgowych, a także doradzamy przedsiębiorcom, co w znacznej mierze ułatwia im prowadzenie firmy. Wyróżnia nas prócz doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiednia wykwalifikowana kadra i konkurencyjne ceny naszych usług. zapraszamy,
Biuro rachunkowe Sylan. 661 192 124
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.1.2015 7:56
Ja mogę zasugerować system, który zaproponowała mi moja księgowa. Dużo osób radziło spróbować usług biura online i szukałem takie, który mi odpowiadał doświadczeniem. Nie wiedziałem tylko jak to wygląda i pokazano mi tę stronę https://mojebiuro24.pl/ Teraz moja księgowość jest prowadzona dzięki niej - biuro robi swoje, ja swoje i wszyscy są zadowoleni.
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 12:53
No ja już raz probowałam korzystać z księgowości internetowej. Niby wszystko jest ok, koszt również nie był drogi ( w Infact płaciłam jakieś 60 zł miesięcznie czyli prawie 3 razy mniej niż za biuro...). Ale...
Roboty było dużo więcej.
Trzeba było się pilnować aby wszystko dobrze wpłacić.
Program nigdy nie zastąpi rozmowy z drugim człowiekiem. Jak chcesz się o coś dopytać, o coś poradzić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.2.2015 9:02
Reprezentuję Grupę ECA. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej obsługi z zakresu księgowości zapraszam na naszą stronę na http://www.ecagroup.pl/. Nasi specjaliści zajmują się księgowością m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sprawami kadrowymi, sporządzaniem sprawozdań i raportów finansowych. Bogate doświadczenie w dziedzinie księgowości pomaga nam od lat budować pozycję specjalistów na rynku.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 8:55
Ja właśnie korzystam z księgowości internetowej. Jest to dla mnie wygodniejsze. Zastanawiam się nad skorzystaniem w przyszłości z usług biura ponieważ te wszystkie obowiązki z podatkami zajmują mi coraz więcej czasu.
Co będzie jeśli dane biuro się pomyli?
Źle wyliczy podatki?
Kto za to odpowiada? My czy oni?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.3.2015 15:49
Ja przy wyborze biura brałam uwagę przede wszystkim - cenę, wygodę, rekomendacje oraz fakt, że korzysta ono z systemu, który juz znałam i sprawdziłam osobiście. Wykorzystywałam go na samym początku działalności - jeszcze jak samodzielnie starałam się prowadzić swoje finansowe spraw. usługę te oferuje wfirma.pl. A ze byłam bardzo zadowolona stąd jak sie tylko dowiedziałam że oni pracują na tym samym i nadal będę mogła nieustannie mieć wgląd w swoje interesy nie miałam wątpliwości że ich wybiorę. Księgowe sprawy prowadzi oczywiście biuro bo ja nie mam juz czasu na to (tak mi się biznes rozrósł) ale zawsze mam wszystko dostępne online a że jestem zwolennikiem pilnowania swoich pieniążków to bardzo fajne jest takie coś. Nie wiem jak się nazywa to oprogramowanie ale na pewno je robi wfirma.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 10:20
Do mnie ostatnio przyszła oferta z iFirma. Wszystko ładnie, pięknie, oferta nie wydaje się taka zła ale jednak korzystanie ze stacjonarnej księgowości wydaje mi się o wiele wygodniejsze.
W przypadku tej internetowej musimy wszystko skanować i wysyłać im skanem. A tak pakuję w koszulkę i daję księgowej. Faktur w miesiącu mam bardzo dużo bo aż 40. Tyle samo kosztowych tak wiec jednak skanowanie prawie setki dokumentów zajęłoby mi trochę czasu ;)
Księgowa moja aktualnie bierze 100 zł. Czyli nie tak dużo.
Cytuj
Odpowiedź