• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Getin leasing opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
natali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:24
Witam. Mój tata chciałby do firmy założyć samochód w leasigu i zastanawia się nad skorzystaniem z leasingu Getin. Co sądzicie o tej firmie? Czy ubezpieczenie kupować samemu czy wrzucić w raty leasingowe?
Czy są jakieś dodatkowe koszta leasingu , o których się nie mówi? I czy nie ma problemu z rozwiązaniem umowy leasingowej przed czasem ?
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

9.7.2015 11:47
natali napisał
Witam. Mój tata chciałby do firmy założyć samochód w leasigu i zastanawia się nad skorzystaniem z leasingu Getin. Co sądzicie o tej firmie? Czy ubezpieczenie kupować samemu czy wrzucić w raty leasingowe?
Czy są jakieś dodatkowe koszta leasingu , o których się nie mówi? I czy nie ma problemu z rozwiązaniem umowy leasingowej przed czasem ?


Firma jak każda inna. Ważniejsze jest kto z ramienia firmy będzie Was bezpośrednio obsługiwał:)
Koszty dodatkowe przy umowie leasingowej to rejestracja pojazdu, którą ponosi Getin a następnie refakturuje na Was oraz w przypadku ubezpieczenia zewnętrznego jest opłata za "wykonywanie czynności związanych z obsługą ubezpieczeń pozapakietowych" w wysokości 249 PLN netto. Teraz jednak są całkiem dobre warunki ubezpieczenia oferowane przez GL, więc warto porównać ze swoim ubezpieczycielem. Jeśli będzie Pani zainteresowana większą ilością szczegółów to zapraszam do kontaktu.

Ps. Zawsze można rozwiązać wcześniej każdą umowę leasingową ale musi trwać ona minimum 24 miesiące w przypadku samochodu osobowego, żeby US jej nie zakwestionował i nie nakazał wyksięgowania wydatków z nią związanych. Pozdrawiam.
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Paweł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 20:34
Warto porównać oferty różnych firm leasingowych i wybrać tą, która jest dla nas najkorzystniejsza. Polecam portal WeźLeasing, oprócz ofert firm leasingowych na stronie znajduje się spora baza wiedzy na temat leasingu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.11.2016 11:11
Przede wszystkim dobrze przeczytaj umowe :) z niej sie dowiesz wszystkiegyo
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.11.2016 13:01
Kiedyś miałem leasing samochodu osobowego u nich i było wszystko w porządku, Pan ktory przedstawiał mi ofertę bardzo dokładnie wszystko opowiedział, wytlumaczył. Żadnych niejasności. Wystarczy spłacać w terminie i żadnych problemów nie będzie. Duży plus mają u mnie za szybką odpowiedź
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2016 1:47
Getin Leasing - całkowicie OK, pewna duża firma z polskim kapitałem, pewniak wg mnie. 2 auto mam od nich w leasingu już
Cytuj
Tosiek

Niezarejestrowani

10.12.2016 11:25
Według mnie Getin leasing to dobra firma, mnie zaoferowali bardzo korzystny leasing na długi okres, w dodatku decyzja była bardzo szybko w porównaniu do innych firm i nie robili problemów że mam firmę dopiero pół roku
Cytuj
hako

Niezarejestrowani

10.12.2016 17:38
u nas tez współpraca z Getin Leasing przebiega na najwyższym poziomie, warunki sa przejrzyste, jeśli trzymasz się umowy- a w kazdym banku masz tak samo nie ma żadnych odstępstw od umowy. Raty wpłacam " jak bóg przykazał " i jest ok. Ważne , że dali szybko decyzję, nie było jakichś milionów papierków do wypełniania jak gdzieniegdzie jest.Dla nas ok
Cytuj
AAryk

Niezarejestrowani

16.12.2016 19:32
Ja na tyle na ile mogę się wypowiedzieć bo nie dawno brałem leasing to jestem bardzo zadowolony. Nie dość że odpowiedz ekspresowa to nie robili żadnych problemów jak w innych bankach że moja firma jest za młoda albo coś. Bez problemu na długi okres leasingowania dostałem, płace teraz i jest wszystko ok. Obsługa też jak dla mnie na wysokim poziomie, wiedzą co robia, nie ma problemu z kontaktem
Cytuj
Odpowiedź