• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Euroczek.pl

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 12:12
lolek no tak np na 100 znajomych podpisze umowe 1 bo nie wierze ze 20 osób ;) no to żeś zarobił chłopie pewnie w 4 godziny 20 zł :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 14:55
Z tego co wiem, to transakcje realizują szybko i sprawnie. jest pytanie czy taka realizacja w dobie pełnej bankowości, przelewów itd. jest w ogóle potrzebna?
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:51
mutual napisał
ale 12 tygodni to chyba nie tak długo to tak samo jak w polsce składasz w kwietniu a kase masz w lipcu więc podobny czas - nie wiem czym sie tak bulwersujesz

Czas oczekiwania jest jak dla mnie normalny. Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o czymś takim jak euroczek i chyba bałabym się z tego skorzystać. Tak naprawdę nigdy nie miałam czeku w ręce i pewnie nigdy mieć nie będę więc strona mi się nie przyda.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 14:01
lilka napisał
mutual napisał
ale 12 tygodni to chyba nie tak długo to tak samo jak w polsce składasz w kwietniu a kase masz w lipcu więc podobny czas - nie wiem czym sie tak bulwersujesz

Czas oczekiwania jest jak dla mnie normalny. Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o czymś takim jak euroczek i chyba bałabym się z tego skorzystać. Tak naprawdę nigdy nie miałam czeku w ręce i pewnie nigdy mieć nie będę więc strona mi się nie przyda.


Ja czek miałam tylko raz w życiu ale moja koleżanka często takie ma i też pytała mnie o tę stronę, a wcześniej nawet o niej nie słyszałam. Teraz tyle tego powstaje że nie wiadomo co jest uczciwe a co nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.12.2014 14:35
Witam,
Euro-Czek.pl to usługa realizacji czeków skarbowych (z rozliczeniem podatku) z zagranicy. Dotyczy krajów: Anglia, Irlandia i USA. Realizacja czeku trwa do 10 dni roboczych od momentu dostarczenia czeku i umowy do firmy. Obecna prowizja 39 zł lub promocja na USA 20 zł. Dla porównania: banki realizują takie czeki dłużej i pobierają często procentową prowizję (a więc im wyższa wartość czeku - tym większa prowizja), a do tego niektóre wymagają założenia konta w swoim banku. W Euro-Czek.pl jest więc szybciej i taniej. Jest tez bezpiecznie: czeki zrealizowało już dzięki nam ponad 10 tys osób. Zachęcam do zapoznania się z ofertą: www.euro-czek.pl oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z firmą.

Doradca Euro-Czek.pl
Cytuj
Odpowiedź