• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Euroczek.pl

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:07
Czy ktoś słyszał jakieś opinie o firmie euroczek.pl?
Na czym to polega i jak dokładnie działa? Jest to bezpieczne?
Cytuj
trzykotka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:26
Ja jedynie słyszałam, że pozwala to zrealizować czeki z zagranicy, czy za granicą... Ale ogólnie więcej niestety nie mogę pomóc w temacie, bo nie miałam okazji korzystać z tego typu usług. Ale gdyby firma ta była nierzetelna, myślę, że zrobiłoby to dość dużą aferę.
Cytuj
różowiutka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:04
Bezpieczne, ale na czym dokładnie polega, nie wiem. Chodzi o realizację czeków z zagranicy,. Tylko zastanawiam się czemu by ich nie realizować tam, gdzie się je dostało i od razu dla bezpieczeństwa przelac na konto czy skorzystac z e-kantoru?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:32
różowiutka napisał
Bezpieczne, ale na czym dokładnie polega, nie wiem. Chodzi o realizację czeków z zagranicy,. Tylko zastanawiam się czemu by ich nie realizować tam, gdzie się je dostało i od razu dla bezpieczeństwa przelac na konto czy skorzystac z e-kantoru?


No właśnie też mnie to zastanowiło, poza tym na czym oni by zarabiali? Pewnie biorą jakąś prowizję. Przydałaby się opinia kogoś kto już korzystał z ich usług.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:52
ja nie polecam bo czytałam ostatnio artykuł o tym ze zbywaja klientów i na zwrot podatku jesli pracowałes za granicą czekasz około 12 tygodni, porazka jakas..
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 8:31
ale 12 tygodni to chyba nie tak długo to tak samo jak w polsce składasz w kwietniu a kase masz w lipcu więc podobny czas - nie wiem czym sie tak bulwersujesz
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 17:23
e żadne cudo ten euroczek sprawdzałam i niczym sie to nie rozni od zwyklych formularzy zwrotu bez sensu komus za nic placic kase.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:38
Firma realizuje czeki skarbowe, ale jakos troche wyglada to wszystko średnio wiarygodnie. Nie powierzyłbym swoich pieniedzy.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:32
eh kolejna stronka z rzeczą bez której ludzkosc nie moze się obejść - nie ufam takim stronom bo to tylko chwilowy biznes zapewne. wolę sama robic takie rzeczy z wykorzystaniem stron którym ufam.
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:32
mają fajną opcję promocji : http://www.money.pl/forum/skarabeusz-sp-z-o-o--t3191313.html jak polecisz kogoś i ten ktoś podpisze z nimi umowę to dostajesz 20 zł. jak ktoś ma dużo znajomych to spokojnie można ;)
Cytuj
Odpowiedź