• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firma transportowa - dofinansowanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 23:56
Taa tylko dostanie takiego dofinansowania z Powiatowego Urzędu pracy jak dla mnie jest równe z cudem. Tam trzeba spełniać takie wymagania. Jak kiedyś czytałem to najlepiej jak sie jest niepracującą od ponad roku matką po 25 roku życia. Takie osoby dostają pieniądze na pierwszym miejscu. Przynajmniej tak było w wymaganiach ktore czytałem.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:34
Myślę, że możesz mieć sporo rzeczy do pozałatwiania bo dotacje z Unii to nie taka prosta sprawa. Najpierw zanim cokolwiek zaczniesz załatwiać poczytaj o dotacjach unijnych na stronach poświęconych dotacjom.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:48
Gigant napisał
Taa tylko dostanie takiego dofinansowania z Powiatowego Urzędu pracy jak dla mnie jest równe z cudem. Tam trzeba spełniać takie wymagania. Jak kiedyś czytałem to najlepiej jak sie jest niepracującą od ponad roku matką po 25 roku życia. Takie osoby dostają pieniądze na pierwszym miejscu. Przynajmniej tak było w wymaganiach ktore czytałem.


No to prawda, moja znajoma w ogóle się tam nie dostała. To zastanawiam się do kogo te dotacje są kierowane? Tak samo jak się szuka pracy na etacie dwudziestoletnie doświadczenie i 26 lat życia..
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:25
Jolka20 napisał
Tak ,osoba bezrobotna ,zarejestrowana w PUP może starać się na dofinansowanie własnej działalności .Przecież dzięki temu zmniejszy się bezrobocie .PUP organizuje szkolenia ,ty jako starający się musisz przedstawić biznesplan .W końcu oni też muszą mieć pewność że masz jakiś dobry pomysł.Dofinansowanie jest bezzwrotne ,jedynym warunkiem jest utrzymanie działalności przez rok bo jak nie dasz rady to będziesz zwracał wszystko .


Nie wiem czy takie warunki nadal są bo jak ja o to pytałam to były nieco inne poza tym sam fakt otrzymania tego dofinansowania graniczył z cudem takie warunki były. Myślicie że każdy PUP ma inne warunki takiego dofinansowania?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.9.2014 20:00
W internecie sa dobre rozpiski ile co kosztuje przy zakladaniu firmy transportowej i niestety nie sa to male koszta. Eksperci mowia, ze pieniadze wlozone w samochody zwracaja sie po dwoch latacj jezdzenia, ale to przeciez nie sa wszystkie koszta. Generalnie branza jest bardzo dobra i wciaz dochodowa, tylko wymaga nieco cierpliwosci i wiekszych wkladow niz w przypadku innych. Ostatnie sukcesy polskich firm (vide Polmar) pokazuja, ze wszystko jest mozliwe. Trzymam kciuki!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.12.2014 16:45
Firma transportowa bez gotowych kontaktów zapewniających pracę, i do tego na jeden samochód to bardzo słaby pomysł ....
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.12.2014 17:15
Gość napisał
Firma transportowa bez gotowych kontaktów zapewniających pracę, i do tego na jeden samochód to bardzo słaby pomysł ....
Chyba zalezy co i na jaką skalę chciałoby sie transportowac..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:48
Zakup aut,przez firmy transportowe jest niedopuszczalny (rozporządzenia Komisji (WE) 1998/2006 z 15 grudnia 2006 r. w sprawie stosowania art. 87 i 88 Traktatu do pomocy de minimis. )
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.12.2014 15:47
W tych dofinansowaniach jest masa wyłączeń. Ale da sie tez znaleźć odpowiedni fundusz, akurat dla naszej działalności. Mis się udało i juz kilka lat prowadzę firmę, idzie coraz lepiej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.1.2015 11:02
Gość napisał
W tych dofinansowaniach jest masa wyłączeń. Ale da sie tez znaleźć odpowiedni fundusz, akurat dla naszej działalności. Mis się udało i juz kilka lat prowadzę firmę, idzie coraz lepiej.

Możesz coś dokładniej napisac?
Cytuj
Odpowiedź