15.03.2010, 11:15

Zamieszkaj i wygraj z Citi Handlowy

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Citi Handlowy promuje kredyt hipoteczny na gotową nieruchomość. Bank namawia do wzięcia udziału w konkursie Zamieszkaj i wygraj.
Na stronie www.zamieszkajiwygraj.pl użytkownicy mogą wybrać, a potem dowolnie zaaranżować jedno z mieszkań w wirtualnym wieżowcu Citi. Specjalne jury zdecyduje kto stworzył najciekawszy projekt i otrzyma nagrodę w wysokości 20 tys. zł. W podjęciu decyzji o wygranej pomogą również komentarze i oceny internautów. Konkurs potrwa do 30 kwietnia.
 
W wirtualnym wieżowcu Citi dostępne są trzy rodzaje lokali - w stylu "późnego Gierka", mieszkanie "po babci"  oraz "mieszkanie studenta”. Budżet remontu wirtualnego mieszkania nie może przekroczyć kwoty 20 tys. zł. Na dodatkowe wydatki internauci mogą zarobić sprzedając zastane w wybranych przez siebie mieszkaniach meble.

Citi Handlowy w ramach promocyjnego kredytu hipotecznego na gotową nieruchomość nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, za wycenę nieruchomości i oraz za wpis hipoteki do księgi wieczystej.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (15.03.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora