11.05.2009

Wyższe marże w BGŻ

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank wprowadził zmiany w tabeli marż dla kredytów i pożyczek hipotecznych.

Obecnie minimalna marża dla pożyczki hipotecznej w pakiecie (zestaw ubezpieczeń) wynosi 4 pkt. proc. Marże dla kredytów oraz pożyczek hipotecznych uzależnione są od kwoty oraz wysokości wkładu własnego. Dla kredytów hipotecznych i budowlanych z pakietem, w zależności od parametrów danego kredytu, marże mieszczą się w przedziale od minimum 2 do 2,95 pkt. proc.

Dla kredytów hipotecznych i budowlanych udzielanych przez bank poza pakietem marże mieszczą się w przedziale minimum 2,95 pkt proc. do minimum 3,8 pkt. proc. Są to wartości minimalne dla określonych przedziałów LTV (stosunek wartości kredytu do wartości zabezpieczenia) oraz kwoty udzielanego kredytu. Ostateczna wartość marży ustalana jest indywidualnie.

Za kredyt konsolidacyjny w Banku BGŻ, w zależności od kwoty zapłacimy 4,6 pkt proc. przy sumach poniżej 50 tys. zł, marża dla kwot od 50 tys. do 150 tys. zł wynosi 4,1 pkt. proc. Najmniejszą marżę zapłacimy przy konsolidacji na kwotę przekraczającą 150 tys. zł.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (11.05.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora