Kredyty na Święta-wszystko co powinieneś wiedzieć
Święta na kredyt nie dają o sobie zapomnieć
2011-08-01
Każdy chciałby, aby Boże Narodzenie lub Wielkanoc były niezapomniane. Miło jest wspominać pyszne potrawy i pełne radości chwile. Gorzej jeśli w kolejnych, poświątecznych miesiącach o świętach przypomina nam każe nam pamiętać rata kredytu, który zaciągnęliśmy. Czy święta na kredyt to znak naszych czasów?
www.comperia.pl
Kredyt na święta-nieodzowny czy zbyteczny?
2011-07-29
Mamy różne świąteczne obyczaje, jedne starsze i bardziej tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie, inne młodsze – takie, które sami wprowadzamy w nasze życie. Dla niektórych takim obyczajem staje się branie pożyczki z banku. Ale czy kredyt na święta to zwyczaj, który warto propagować?
www.comperia.pl
Wybierz swój prezent na święta!
2011-07-28
Dla niektórych okres Świat Bożego Narodzenia to najmilszy, a dla innych znienawidzony czas w roku. Kojarzyć się on może z pachnącą lasem choinką, wigilijną wieczerzą, rodzinną atmosferą ciepła oraz prezentem na święta. Inni są przygnębieni na myśl o ilości pracy, jaką trzeba włożyć, by kolacja smakowała jak trzeba, by dzieci były zadowolone z podarków i by... przetrwać ten czas. A jak Ty odnosisz się do Świąt?
www.comperia.pl
Świąteczne promocje kredytowe-sprawdź, gdzie jeszcze warto wziąć kredyt!
2009-12-10

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi świąteczna gorączka zakupów. Handlowcy tylko zacierają ręce i zaczynają liczyć zyski, dla wielu z nich grudzień jest okresem najwyższej sprzedaży. Skąd wziąć pieniądze na prezenty? Pomocną dłoń wyciągają do nas banki, które oferują specjalne kredyty na święta. Sprawdź aktualne promocje kredytów gotówkowych na święta!

www.comperia.pl
Karta przedpłacona w prezencie, czyli świąteczne prezenty z głowy
2009-11-30
Za niecały tydzień dzień Świętego Mikołaja a za niewiele ponad 3 tygodnie Święta Bożego Narodzenia! Nie wiesz co dać swoim bliskim w prezencie? Karta przedpłacona może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprawdź z Comperią co to jest i dlaczego może to być wspaniały i praktyczny prezent dla bliskich Ci osób.
www.comperia.pl
Dobry kredyt na Święta w 5 krokach!
2009-11-27
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia-coraz więcej myśli krąży wokół prezentów, zakupów i… kredytów. Coraz częściej okres świąteczny jest poprzedzony szukaniem najlepszego kredytu gotówkowego. Szybko, nie zawsze tanio, na dowolny cel-oto krótka charakterystyka tego rodzaju pożyczek. Zaciągamy ich coraz więcej a banki prześcigają się w oferowaniu kredytów w różnych opakowaniach: kredyt na wakacje, kredyt na szkolna wyprawkę, itp. Teraz przyszedł czas na kredyty świąteczne. W związku z tym przedstawiam dziś 5 kroków do dobrego kredytu na Święta!
www.comperia.pl
Weź kredyt w Kredyt Banku i spełnij świąteczne marzenia
2009-11-24
Jeśli między 23 listopada a 11 grudnia 2009 r. klient złoży w banku wniosek o kredyt gotówkowy, otrzyma go nie płacąc prowizji. Jedynym warunkiem jest posiadanie Ekstrakonta. Nowi klienci, którzy biorąc kredyt gotówkowy, założą Ekstrakonto, będą przez 3 miesiące zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku.
www.comperia.pl
Świąteczna oferta pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy
2009-11-18
W ramach świątecznej promocji pożyczki gotówkowej Citi Handlowy premiuje lojalnych klientów. Ci, którzy skorzystają z promocyjnej oferty oraz będą jednocześnie posiadaczami Konta Osobistego w Citi Handlowy, dostaną od banku prezent w wysokości 1 proc. kwoty pożyczki. Klient, który otrzyma pożyczkę gotówkową w wysokości 120 000 zł, dostanie również na swoje konto dodatkowe 1200 zł.
www.comperia.pl
Czy banki będą reklamować kredyty na święta?
2009-11-17
Do Gwiazdki został już tylko miesiąc, a promocji kredytów na Święta ani widu ani słychu. Czy w tym roku banki nie chcą finansować choinkowych prezentów? Przecież nie ma lepszego okresu dla poprawienia sprzedaży niż grudzień. O co chodzi? - zastanawia się Comperia.pl.
www.comperia.pl
Karty kredytowe Deutsche Bank- wielkie prezenty, małe wydatki
2009-11-17
Posiadacze kart kredytowych Deutsche Bank PBC mogą podczas świątecznych zakupów liczyć na atrakcyjne rabaty. Program zniżek obejmuje ponad 1900 sklepów i punktów usługowych. Partnerzy programu przygotowali specjalne oferty rabatowe wraz z propozycjami konkretnych pomysłów na prezenty gwiazdkowe, które zebrane zostały w katalogu w podziale na sześć kategorii: dla niej, dla niego, dla dziewczynki, dla chłopca, dla babci i dla dziadka.
www.comperia.pl
O co musisz zapytać szukając pożyczki na święta-sprawdź z Comperią!
2009-11-10
Święta za progiem. Przypominają o tym chociażby wystawiane w centrach handlowych choinki. Mają jedno dodatkowe zadanie - nastrajać do świątecznych zakupów. Te, jak wiadomo bez pełnego portfela nie mają prawa się udać. Hmm, może kredyt? Podpowiadamy, o co musisz zapytać szukając pożyczki na święta.
www.comperia.pl
Kredyty na święta-nie daj się zwieść. Comperia mówi co jest ważne!
2009-10-26
W Stanach Zjednoczonych witryny sklepów zapełniają się ozdobami choinkowymi już w październiku. Święta to doskonały moment na opróżnienie kieszeni klientów. Korzystają z tego prawa również banki. Czym charakteryzują się kredyty na święta i dlaczego są dostępne również w lecie?
www.comperia.pl


Najnowsze porady