Wakacje na kredyt

2010-05-31
Wakacje to czas nowych przygód, niestety czasami również tych nieprzyjemnych. Udając się na zagraniczny urlop warto zatem zaopatrzyć się w pakiet podstawowych polis ubezpieczeniowych. Wprawdzie kosztują, ale pozwolą spokojnie cieszyć się wolnym czasem. W razie wypadku ochronią przed finansowymi konsekwencjami, których wysokość może nieraz przyprawić o zawrót głowy. Ubezpiecz siebie i swoją rodzinę!
www.comperia.pl
2010-05-28
Karta kredytowa może okazać się niezwykle przydatnym, jeżeli nie niezbędnym narzędziem podczas wakacji. Szczególnie jeśli wybierasz się na zagraniczną wycieczkę. Dlaczego posiadanie plastikowego pieniądza jest tak ważne i jak wybrać najlepszą opcję? Znajdź z Comperią kartę dla siebie!
www.comperia.pl
2010-05-28
W trakcie wakacji często podróżujemy w nieznane, czasem mniej bezpieczne miejsca. Nikt oczywiście nie trzyma w kieszeni wszystkich przeznaczonych na urlop pieniędzy. Karta debetowa, w razie potrzeby umożliwia przecież wybranie gotówki z pobliskiego bankomatu. Jednak w atmosferze wypoczynku i rozkojarzenia łatwo zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa korzystania z bankowego wynalazku. Można wtedy paść ofiarą bankomatowych oszustów. Zobacz kilka wskazówek, jak ochronić swoje pieniądze przed kradzieżą.
www.comperia.pl
2010-05-21
Banki w okresie wakacyjnym kuszą licznymi promocjami. Jedne obniżają oprocentowanie, inne zwalniają z prowizji, czy też z konieczności opłacania składek ubezpieczeniowych. Czy specjalne oferty faktycznie obniżają całkowity koszt kredytu? Ile wyniesie wysokość promocyjnej raty? Sprawdź!
www.comperia.pl
2010-05-19
Czerwiec, lipiec i sierpień to ulubione miesiące Polaków na odpoczynek od całorocznej ciężkiej pracy. Wiele osób zaplanowało swoje wakacje jeszcze w okresie zimowym, inni spontaniczność czekają do ostatniej chwili. Jednak każdy chce porządnie wypocząć i naładować akumulatory na kolejne tygodnie pracy. Co zrobić, kiedy brakuje oszczędności na finansowanie przyjemności? Opcji kredytowych jest kilka – którą wybrać? Sprawdź!
www.comperia.pl
2009-07-16
Nie chcesz zabierać gotówki w wakacyjną podróż? Karta kredytowa to bardzo wygodne narzędzie na letni wyjazd, ale pod warunkiem, że będziesz z niej umiejętnie korzystał. W przeciwnym razie wakacje mogą kosztować cię znacznie więcej, niż planowałeś. Sprawdź, o czym warto pamiętać.
www.comperia.pl
2009-06-19
Wczoraj Comperia przedstawiła listę ubezpieczeń, które mogą być przydatne podczas wakacji. Dzisiaj podpowiadamy na co warto zwracać uwagę kupując polisę. Ubezpieczenia to skomplikowane produkty. Dają nam poczucie bezpieczeństwa, ale zawierają wiele wykluczeń, czyli sytuacji, kiedy firma ubezpieczeniowa odmówi wypłaty odszkodowania. O czym warto wiedzieć?


www.comperia.pl
2009-06-18
Myśląc o słonecznych plażach czy górskich stokach często zapominamy o odpowiednim ubezpieczeniu naszych wakacji. Wierzymy, że nieszczęścia dotykają innych, ale nie nas samych. Rzeczywistość bywa inna. Koszty leczenia czy transportu do kraju mogą być niewyobrażalnie wysokie. Wcześniej warto więc niskim kosztem zadbać o to, co później może nas dużo kosztować - wykupić ubezpieczenie na wakacje.
www.comperia.pl
2009-06-17
Zaciągając kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na wakacje, większość osób myśli o letnich wojażach, zapominając o konsekwencjach finansowych takiej decyzji. Dzisiaj radzimy w jaki sposób zaplanować domowy budżet, by spłata kredytu nie stanowiła problemu oraz jaki kredyt wybrać, aby nie przepłacić.
www.comperia.pl
2009-05-18
W tym roku ceny wycieczek wzrosną - prognozują eksperci. Wielu klientów biur podróży chętniej sięgnie więc po kredyty na sfinansowanie wakacji. W zależności od potrzeb możemy skorzystać ze standardowej pożyczki gotówkowej, kredytu w koncie lub karty kredytowej. Który kredyt na wakacje wybrać?
www.comperia.pl
2008-06-12
Egipt, Tunezja, Teneryfa, a może egzotyczny Mauritius?
www.comperia.pl


Najnowsze porady