04.08.2014, 08:10

Czy darmowy numer w Plusie na kartę się opłaca?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 1     / 10 (oddano 2 głosów)

Czy darmowy numer w Plusie na kartę się opłaca?

Darmowy numer w Plusie na kartę to dodatkowa opcja, z której można skorzystać w ofercie Simplusa. Wystarczy 10 zł miesięcznie, by mieć możliwość kontaktowania się nie z 1, ale z 5 osobami w Plusie, nie płacąc za połączenie.

Usługa umożliwiająca dzwonienie do wybranego numeru w Plusie za darmo jest dostępna w ramach wybranych taryf Simplusa w promocji "Wybrany numer w Plusie". By z niej skorzystać, wystarczy posiadać minimum 10 zł na koncie i mieć aktywną możliwość wykonywania połączeń wychodzących.

Darmowy numer można aktywować wprowadzając kod ekspresowy *104*11*48wybrany numer# lub poprzez stronę Plus Online. Wprowadzenie pierwszych pięciu numerów jest całkowicie darmowe, podobnie ich zmiana w ramach limitu - potem każda zmiana numeru kosztuje 1 zł. Koszt usługi to 10 zł z VAT miesięcznie. Co ważne, darmowe rozmowy działają, gdy saldo jest zerowe, ale pod warunkiem, że numer znajduje się w okresie ważności dla usług wychodzących.

Okres ważności usługi to 720 godzin liczonych od momentu wysłania przez Plus do abonenta wiadomości SMS z potwierdzeniem aktywacji pierwszego Wybranego Numeru. Aktywacja usługi następuje w przeciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia i nie może być wykorzystywana w roamingu.

Jak sprawdzić, które numery mamy aktywowane? Ich listę numerów można sprawdzić kodem *104#. Żeby wyłączyć wybrany numer, wystarczy wpisać w telefonie kod *104*00*48numer telefonu wybranej osoby# lub poprzez stronę Plus Online. Operator nie pobiera za to żadnej opłaty.

Usługa pomaga znacząco obniżyć koszty połączeń wszystkim tym, którzy często kontaktują się z jedną bądź kilkoma osobami posiadającymi telefon w Plusie.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (04.08.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
884 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o lokatach
które konto lepsze: mBank czy T-mobile? 22.3.2015 21:37 przez:
OlafLub

forum o lokatach

Najnowsze