02.03.2010, 10:50

Tańsze kredyty hipoteczne w Citi Handlowy

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Od 1 marca do 30 kwietnia potrwa specjalna promocja Citi Handlowy na kredyt hipoteczny na gotową nieruchomość. Klienci mogą ubiegać się o specjalny kredyt, w którym zwolnieni będą z opłat za wpis hipoteki do księgi wieczystej, prowizji za udzielenie kredytu oraz wyceny nieruchomości.
W kredytach hipotecznych Citi Handlowy postawił na złotówkę. Kredyt hipoteczny w ofercie promocyjnej udzielany jest na gotową nieruchomość, czyli inwestycję odebraną lub nieruchomość z rynku wtórnego na kwoty powyżej 80 tys. złotych.
Marża kredytu hipotecznego może wynieść od 1,1 proc. do 3,5 proc. Jej wysokość uzależniona jest m.in. od wysokości LTV (stosunku wysokości kredytu do wartości nieruchomości), oraz aktywności klienta na innych produktach w Citi Handlowy.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy udzielany jest do 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 30 lat. Minimalny miesięczny dochód netto przynajmniej jednego z wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny musi wynosić co najmniej 3 tys. zł.

Więcej o Citibanku przeczytasz tutaj>>

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (02.03.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
kredyt konsolidacyjny 3.2.2016 16:57 przez:
krystin

forum o kredytach