Skrót oferty

Millennium Karta Millennium Alfa

Opłata za wydanie karty:
0.00 PLN /
 jednorazowa
Oprocentowanie:
10.00 % /
 w skali roku
Okres bezodsetkowy:
51 dni 
Więcej szczegółów

Szczegóły produktu

Komentarze

Typ karty zwykła 
Organizacja płatnicza VISA 
Technologia karty mikroprocesor 
Wysokość limitu wydatków Od 1000 do 100000 PLN
Długość okresu bezodsetkowego 51 dni Okres wolny od odsetek do 51 dni ma zastosowanie do transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych.
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 10.00 %
Koszt przyznania karty 0.00 PLN Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty.
Okres ważności karty (w latach)
Opłata roczna za użytkowanie karty 95.88 PLN W przypadku wykonania 5 operacji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym brak opłaty za kartę (transakcja musi być zaksięgowana w miesiącu poprzednim). Jeżeli warunek nie zostanie spełniony - 7,99 zł miesięcznie.
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 5% 
Prowizja za wypłatę gotówki 3,99%;
nie mniej niż 9,99 PLN 
Koszt ubezpieczenia karty 3,99 PLN miesięcznie  Pakiet ubezpieczeń "Ochrona Karty" dodawany do usługi "Pakiet Bezpieczeństwa".


Usługa Pakiet Bezpieczeństwa jest bezpłatna do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. Za każdy kolejny miesiąc koszt usługi wynosi: 3,99 zł (w skład pakietu wchodzą powiadomienia SMS o transakacjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń "Ochrona Karty". Usługa jest opcjonalna.

Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty 72 godzin Podstawowy pakiet ubezpieczeniowy ""Ochrona Karty" (oferowany w ramach usługi "Pakiet Bezpieczeństwa") gwarantuje ubezpieczenie na wypadek posługiwania się kartą przez osobę nieuprawnioną, po uprzednim zagubieniu lub kradzieży karty zarówno w kraju, jak i za granicą. Transakcje na sumę do 150 EUR, których dokonała osoba nieuprawniona w ciągu 72 godzin przed zastrzeżeniem karty są pokrywane przez ubezpieczyciela. Powyżej tej kwoty odpowiedzialność przejmuje bank.
Dzień spłaty zadłużenia TAK  Wyciąg generowany jest 20 dni od dnia zamknięcia cyklu rozliczeniowego - na dzień spłaty zadłużenia można wybrać 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 dzień miesiąca. Jeśli jest to dzień świąteczny, termin spłaty przypada na ostatni dzień roboczy przed dniem świątecznym lub sobotę. Termin spłaty podawany jest na wyciągu, wystawianym po zamknięciu cyklu rozliczeniowego. Jeśli spłata następuje automatycznie z rachunku bankowego, środki na tym rachunku należy zapewnić przed godziną 17 w dniu spłaty.
Dodatkowe usługi Zwrot 5% wartości wydatków dokonanych kartą w sklepach Partnerów do 760 zł rocznie. Partnerzy: Leroy Merlin, Inter Cars (zakupy online na www.motointegrator.pl), salony Empik, Cinema City, GO Sport, Travelplanet.pl, Apart i Sephora. Do karty dołączany jest bogaty Pakiet Assistance Alfa, który zapewnia szybką pomoc w wielu niespodziewanych sytuacjach. Przykładowe usługi dostępne w ramach pakietu: - naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie – „Pakiet Samochodowy Alfa”, - naprawa sprzętu RTV/AGD, sprzętu PC lub pomoc specjalisty w razie zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania – „Pakiet Domowy Alfa”, - pomoc medyczna, w tym wizyta domowa lekarza, dla Klienta i jego rodziny w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku – „Pakiet Medyczny Alfa”. Pakiet dodawany jest do karty automatycznie. Pakiet jest bezpłatny do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego, po tym okresie opłata wynosi tylko 4,99 pln miesięcznie. Z Pakietu można zrezygnowac w dowolnym momencie trwania umowy o kartę. Wygodne Raty 0% Kwotę wydatków dokonanych kartą można wygodnie rozłożyć na korzystne raty i spłacić je bez odsetek. Z programu „Wygodne Raty 0%” Klient może skorzystać raz w roku, do kwoty 3000 zł, a spłatę rozłożyć nawet na 24 miesiące. Okres wolny od odsetek ma zastosowanie do transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych - wyjątkowa oferta na rynku kart w Polsce. Klient sam wybiera dzień spłaty karty (ma do wyboru sześć okresów rozliczeniowych). Atrakcyjne rabaty w ramach programu „Inspiracje” w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych oraz sklepów internetowych. Dwa atrakcyjne wizerunki kart.

Dodatkowe informacje

  • Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów
  • Rabaty w Programie korzyści "Inspiracje" w ok. 1000 punktów handlowo - usługowych
  • Możliwość wyboru terminu spłaty karty
  • Karta Millennium VISA daje możliwość rozłożenia dokonanych kartą zakupów na raty 0%
  • Ochrona w ramach pakietu Assistance Alfa
  • Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty
Ocena klientów