Skrót oferty

Millennium Karta partnerska Piotr i Paweł Millennium MasterCard

Opłata za wydanie karty:
0.00 PLN /
 jednorazowa
Oprocentowanie:
10.00 % /
 w skali roku
Okres bezodsetkowy:
51 dni 
Więcej szczegółów

Szczegóły produktu

Komentarze

Typ karty zwykła 
Organizacja płatnicza MasterCard 
Technologia karty mikroprocesor 
Wysokość limitu wydatków Od 1000 do 50000 PLN
Długość okresu bezodsetkowego 51 dni Okres wolny od odsetek do 51 dni ma zastosowanie do transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 10.00 % Oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych wynosi 10% w skali roku
Koszt przyznania karty 0.00 PLN
Okres ważności karty (w latach)
Opłata roczna za użytkowanie karty 59.88 PLN W przypadku wykonania 5 operacji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym brak opłaty za kartę (transakcja musi być zaksięgowana w miesiącu poprzednim).


Jeżeli warunek nie zostanie spełniony - 4,99 zł miesięcznie
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 5% 
Prowizja za wypłatę gotówki 3,99%, nie mniej niż 9,99 PLN 
Koszt ubezpieczenia karty 3,99 PLN miesięcznie  Pakiet ubezpieczeń "Ochrona Karty" dodawany do usługi "Pakiet Bezpieczeństwa".


Usługa Pakiet Bezpieczeństwa jest bezpłatna do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. Za każdy kolejny miesiąc koszt usługi wynosi: 3,99 zł (w skład pakietu wchodzą powiadomienia SMS o transakacjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń "Ochrona Karty". Usługa jest opcjonalna.

Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty 72 godzin Podstawowy pakiet ubezpieczeniowy"Ochrona Karty" (oferowany w ramach usługi "Pakiet Bezpieczeństwa") gwarantuje ubezpieczenie na wypadek posługiwania się kartą przez osobę nieuprawnioną, po uprzednim zagubieniu lub kradzieży karty zarówno w kraju, jak i za granicą. Transakcje na sumę do 150 EUR, których dokonała osoba nieuprawniona w ciągu 72 godzin przed zastrzeżeniem karty są pokrywane przez ubezpieczyciela. Powyżej tej kwoty odpowiedzialność przejmuje bank.
Dzień spłaty zadłużenia TAK  Wyciąg generowany jest 20 dni od dnia zamknięcia cyklu rozliczeniowego - na dzień spłaty zadłużenia można wybrać 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 dzień miesiąca. Jeśli jest to dzień świąteczny, termin spłaty przypada na ostatni dzień roboczy przed dniem świątecznym lub sobotę. Termin spłaty podawany jest na wyciągu, wystawianym po zamknięciu cyklu rozliczeniowego. Jeśli spłata następuje automatycznie z rachunku bankowego, środki na tym rachunku należy zapewnić przed godziną 17 w dniu spłaty.
Dodatkowe usługi Możliwośc korzystania z atrakcyjnych rabatów w sieci Piotr i Paweł w sklepie - przy jednorazowych zakupach ( 1 paragon) od 50 zł klient otrzymuje rabat w wysokości 5% na wszystkie produkty w supermarketach Piotr i Paweł przy płatności kartą kredytową Piotr i Paweł Millennium MasterCard W internecie 5 % rabatu na wszystkie zakupy w sklepie internetowym Piotr i Paweł www.e-piotripawel.pl w przypadku płatności kartą kredytową Piotr i Paweł Millennium MasterCard online. UWAGA! Okres wolny od odsetek DO 51 DNI ma zastosowanie do transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych. Wygodne Raty - program umożliwiający rozłożenie wydatków na raty w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Atrakcyjne rabaty w ramach programu „Inspiracje”. Oferta działa w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych i sklepów internetowych.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych, atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych
  • Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów
  • Zniżki przy zakupach w supermarketach Piotr i Paweł
  • Rabaty w Programie korzyści "Inspiracje" w ok. 1 000 punktów handlowo - usługowych
  • Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty
Ocena klientów