Skrót oferty

mBank MasterCard Miles&More Premium

Opłata za wydanie karty:
300.00 PLN /
 jednorazowa
Oprocentowanie:
10.00 % /
 w skali roku
Okres bezodsetkowy:
54 dni 
Więcej szczegółów

Szczegóły produktu

Komentarze

Typ karty zwykła 
Organizacja płatnicza MasterCard 
Technologia karty mikroprocesor i pasek magnetyczny 
Wysokość limitu wydatków Od 10000 do 200000 PLN
Długość okresu bezodsetkowego 54 dni
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 10.00 %
Koszt przyznania karty 300.00 PLN Opłata za wydanie karty wynosi 300 PLN.
Okres ważności karty (w latach)
Opłata roczna za użytkowanie karty 600.00 PLN Opłata roczna nie jest naliczana, jeżeli kwota transakcji bezgotówkowych (w tym przelewy oraz mtransfer) wykonanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na karcie wynosi minimum 60 000 PLN lub opłata zostanie pobrana w 50%, jeżeli roczna wartość transakcji bezgotówkowych za ostatnie 12 m-cy wyniesie minimum 40 000 zł.


W przypadku posiadania karty głównej oraz co najmniej jednej karty dodatkowej: opłata nie będzie pobrana jeżeli roczna wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych wszystkimi kartami wydanymi do rachunku danej karty kredytowej za ostatnie 12 m-cy wyniesie minimum 90 000 zł, opłata zostanie pobrana w 50%, jeżeli roczna wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych wszystkimi kartami wydanymi do rachunku danej karty kredytowej za ostatnie 12 m-cy wyniesie minimum 60 000 zł.
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 5%;
nie mniej niż 30 PLN 
Prowizja za wypłatę gotówki 5%;
nie mniej niż 10 PLN 
Koszt ubezpieczenia karty Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do karty kredytowej. Wysokość składki stanowi 0,35% salda zadłużenia na karcie kredytowej w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego karty, nie mniej niż 1 zł.
Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty godzin Poza standardowym zakresem ochrony, zgodnym z ustawą o usługach płatniczych, karta jest dodatkowo oraz bezpłatnie zabezpieczona poprzez zwiększenie odpowiedzialności Banku w przypadku utraty karty. Z chwilą zgłoszenia utraty karty, mBank przejmuje w całości odpowiedzialność za transakcje dokonane bez użycia numeru PIN.
Dzień spłaty zadłużenia TAK  Możliwość wyboru dnia spłaty: 2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 28
Dodatkowe usługi Program lojalnościowy Miles & More (każde wydane 3 zł = 1 mila promocyjna + 2 000 mil na start za pierwszą transakcję bezgotówkową kartą). mOKAZJE, Rabat na zakupy nawet do 55% w punktach partnerów.

Dodatkowe informacje

  • Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów
  • mOKAZJE - specjalne akcje promocyjne przygotowywane dla klientów mBanku
  • Możliwość realizowania płatności bezstykowych PayPass
  • Przy płatnościach kartą rabat na zakupy nawet do 55% w punktach partnerów mBanku
Ocena klientów