Skrót oferty

Millennium Karta Millennium Visa Platinum

Opłata za wydanie karty:
0.00 PLN /
 jednorazowa
Oprocentowanie:
10.00 % /
 w skali roku
Okres bezodsetkowy:
51 dni 
Więcej szczegółów

Szczegóły produktu

Komentarze

Typ karty platynowa 
Organizacja płatnicza VISA 
Technologia karty mikroprocesor 
Wysokość limitu wydatków Od 20000 do 999999999 PLN
Długość okresu bezodsetkowego 51 dni Okres wolny od odsetek do 51 dni ma zastosowanie do transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych.
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 10.00 %
Koszt przyznania karty 0.00 PLN Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty.
Okres ważności karty (w latach)
Opłata roczna za użytkowanie karty 299.88 PLN W przypadku wykonania pięciu operacji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym brak opłaty za kartę (transakcja musi być zaksięgowana w miesiącu poprzednim). Jeżeli warunek nie zostanie spełniony - 24,99 zł miesięcznie.
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 5% 
Prowizja za wypłatę gotówki 3,99%;
nie mniej niż 9,99 PLN 
Koszt ubezpieczenia karty 0 PLN miesięcznie  Pakiet ubezpieczeń "Ochrona Karty" dodawany jest do bezpłatnej usługi "Pakiet Bezpieczeństwa".
Podstawowy pakiet ubezpieczeniowy "Ochrona Karty" obejmuje:
- Nieuprawnione użycie karty - suma ubezpieczenia 150 EUR
- Ubezpieczenie zakupu - suma ubezpieczenia 2.000 PLN (60 dni)
- Ubezpieczenie gotówki od rabunku - suma ubezpieczenia 5.000 PLN (24 godziny przed zastrzeżeniem karty)
- Gwarancja najniższej ceny - suma ubezpieczenia 1.000 PLN (60 dni).
Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty 72 godzin Podstawowy pakiet ubezpieczeniowy "Ochrona Karty" (oferowany w ramach usługi "Pakiet Bezpieczeństwa") gwarantuje ubezpieczenie na wypadek posługiwania się kartą przez osobę nieuprawnioną, po uprzednim zagubieniu lub kradzieży karty zarówno w kraju, jak i za granicą. Transakcje na sumę do 150 EUR, których dokonała osoba nieuprawniona w ciągu 72 godzin przed zastrzeżeniem karty są pokrywane przez ubezpieczyciela. Powyżej tej kwoty odpowiedzialność przejmuje bank.
Dzień spłaty zadłużenia TAK  Wyciąg generowany jest 20 dni od dnia zamknięcia cyklu rozliczeniowego - na dzień spłaty zadłużenia można wybrać 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 dzień miesiąca. Jeśli jest to dzień świąteczny, termin spłaty przypada na ostatni dzień roboczy przed dniem świątecznym lub sobotę. Termin spłaty podawany jest na wyciągu, wystawianym po zamknięciu cyklu rozliczeniowego. Jeśli spłata następuje automatycznie z rachunku bankowego, środki na tym rachunku należy zapewnić przed godziną 17 w dniu spłaty.
Dodatkowe usługi Bezpłatny pakiet „Concierge Platinum” – pomagający w wielu codziennych sytuacjach, m. in. przy rezerwacji stolika w restauracji, dostarczeniu kwiatów pod wskazany adres czy organizacji usług samochodowych. Bezpłatny pakiet „Assistance Platinum” – zapewniający wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych wypadkach, m. in. pomoc medyczną (wizyta lekarza, dostawa leków, transport medyczny do i ze szpitala), a także ochronę przed skutkami wypadków losowych czy awarii sprzętu RTV i AGD. Wygodne Raty - program umożliwiający rozłożenie wydatków na raty w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Okres wolny od odsetek ma zastosowanie do transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych - wyjątkowa oferta na rynku kart w Polsce. Bezpłatne Ubezpieczenie w podróży zagranicznej Karta platynowa Millennium Visa Platinum posiada unikalny na rynku Program Platynowy, w ramach którego do posiadaczy kart wysyłane są kilka razy w roku informacje o wydarzeniach kulturalnych: koncertach, przedstawieniach teatralnych i widowiskach oraz imprezach turystycznych. W ramach programu bank rezerwuje dla Posiadaczy kart pulę eksluzywnych biletów na te wydarzenia. Celem programu jest nie tylko informowanie Posiadaczy kart o nadchodzących wydarzeniach, ale też ułatwienie im uczestnictwa w nich. Atrakcyjne rabaty w ramach programu „Inspiracje”. Oferta działa w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych i sklepów internetowych. Klient sam wybiera dzień spłaty karty (ma do wyboru sześć okresów rozliczeniowych).

Dodatkowe informacje

  • Bezpłatny Pakiet „Concierge Platinum”
  • Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów
  • Udział w programie kredytowym "Wygodne Raty"
  • Udział w programie Platinum
  • Bezpłatny Pakiet „Assistance Platinum"
  • Rabaty w Programie korzyści "Inspiracje" w ok. 1 000 punktów handlowo - usługowych
Ocena klientów