29.03.2012, 12:08

Świąteczna Pożyczka Ekspresowa z niższym oprocentowaniem

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Do końca marca w Banku Pekao SA klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi bank obniżył oprocentowanie Pożyczki Ekspresowej, która jest jednym z głównych produktów Pekao. Oferta kierowana jest do stałych oraz nowych klientów banku.

Niższe o niemal jedną trzecią oprocentowanie to nie jedyne zaskoczenie, jakie czeka klientów w Banku Pekao. Dodatkowym atutem promocji jest zerowa prowizja. Pożyczkę Ekspresową można przeznaczyć na dowolny cel, maksymalna kwota o jaką można wnioskować wynosi 150 tys. zł (ubezpieczenie nie jest obowiązkowe).

Okres na jaki udzielana jest pożyczka może wynieść 72 miesiące dla dotychczasowych klientów, bądź 60 miesięcy w przypadku nowych użytkowników. Ponadto, jeśli klient banku ma stałe wpływy dochodów na konto, nie potrzebuje żadnych dodatkowych zaświadczeń, poza dowodem osobistym. W innym przypadku klienci powinni zabrać dokumenty, które potwierdzają wysokość i źródło dochodów.

Zanim udamy się do placówki banku, możemy w domu sprawdzić ile wyniesie nas miesięczna rata. Wchodząc na stronę internetową pożyczki gotówkowej Banku Pekao, klient może skorzystać z darmowego kalkulatora , który po wprowadzeniu kwoty kredytu oraz okresu kredytowania wyliczy wysokość miesięcznej raty.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (29.03.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora